Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány rámmosolyog,...

Ha egy lány rámmosolyog, akkor mivel menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Világos, hogy bejövök neki, de ennek ellenére is úgy érzem, hogy ciki odamenni, mert túl nyilvánvaló, hogy akkor most ő rámmosolygott és én odamegyek. De csomószor érzem ezt amúgy is, ha megismerek egy szép lányt: valahogy hülyén érzem magam attól, hogy ő is tudja, hogy most én meg akarok ismerkedni vele, mert bejön. Mi erre a megoldás?
2014. okt. 11. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjél oda!
2014. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálsz semmit nem lesz semmi!
2014. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pörgesd meg előtte kétszer, hidd el érteni fogja!
2014. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd neki,hogy a mosolya alapján szívesen elkíséred fogorvoshoz :D


Egyébként,az a necces ilyenben,hogy mi van,ha nem szingli? (bár jó esetben az ilyenek nem mosolyognak más lányra)

Figyelj,én voltam így (lány vagyok),a fiúval többször összefutottunk a városban,mindig köszönt aztán egyszer csak odajött hozzám (épp diákként dolgoztam egy boltban) ,beszéltünk pár szót,elkérte a nevem és aztán írt,hogy van-e kedvem találkozni:)

Ne parázd túl szerintem! Ha világos hogy tetszel neki,akkor semmi baj nem lehet akkor,ha odamész és megkérdezed van-e kedve jobban megismerkedni,vagy elmenni veled meginni valamit pl.

18/l

2014. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

* más fiúra

bocsi,elírtam!

2014. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!