Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, hogyan menjek...

Mit csináljak, hogyan menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már jó ideje több mint 2 éve tetszik nekem. Szeretném jobban megismerni de nem tudom mit tegyek. Köszönő viszonyban vagyok vele de fogalmam sincs mit tehetnék. Általában hétfőnként látom de akkor folyton a barátnőivel van. Mit kéne tennem? Hogyan mehetnék oda hozzá? Egyáltalán mit mondjak neki? Van miről lehetne vele beszélgetni?
2014. okt. 28. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szedd már össze magad bmeg 2 éve vársz? szégyeld magad :OOO Amint meglátod huzzál oda és ne görcsölj rá nem vagy te punci
2014. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nézd meg az erre vonatkozó jogszabályokat illetve adótörvényeket és aszerint cselekedj. Nehogy elcsald aztán az adót!
2014. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Vedd fel facen beszélgess vele hívd el randira ( vmi normális filmre. Utána lekapod áthívod és ennyi többit már tudod nem? Ha mindenképp oda szeretnél menni akkor vmi ürüggyel keresd meg pl kéne a számvitel jegyzete stb.
2014. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hogyan menj oda? például a lábaddal
2014. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ha ez ilyen egyszerű lenne már rég megtettem volna.
2014. okt. 28. 22:22
 6/18 anonim ***** válasza:

sokat görcsölsz kisfiam, majd rájössz ha elballagtok aztán soha nem találkoztok és magányosan fogod a farkad verni hogy mennyi mindenről lemaradtál

de ez nem az én balyom

2014. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi gátol meg ebben? :)
2014. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mi gátol meg benne? Talán én saját magam? A számvitel elkérése az ő esetében még jó lenne de kissé hülyén jönne ki mert minek nekem az eszterga mellé. Mozi hát elnézve a filmeket semmi jó nincs.
2014. okt. 28. 22:29
 9/18 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki más aki nagyobb segítséget tud adni?
2014. okt. 28. 22:40
 10/18 A kérdező kommentje:
Valaki más? Fontos lenne nagyon!!
2014. okt. 28. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!