Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elutasítottam egy lanyt egy...

Elutasítottam egy lanyt egy hete, es most ugy erzem ra kellene írnom hogy mégis talalkoznek vele, van rá esély hogy nem küld el úgy mint én őt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 20:46
 1/6 era121416 válasza:
Szerintem van rá esély probald meg.! Mert 1. Ugyse veszithetsz semmit. 2. Ha tetszel neki akkor talalkozni fog veled.
2014. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ hogy mennyire vette a szívére az elutasítást, valaki nagyon a szívére tudja venni.
2014. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én úgy dobnálak ki mint azt a bizonyos macskát...miért utasítottad el? És miért gondoltad meg magad? És hogy utasítottad el?
2014. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért útasitottad el? A másik rád startoló nőci még sem az eseted?
2014. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg van büszkeségem, és akármennyire is tetszenél, nem találkoznék veled. Nem vagyok játékbaba, akit egyszer felteszel a polcra, egyszer meg játszol vele.

Azt tisztelném benned, hogy elutasítottál, ez korrekt. De visszatáncolás után azt a tiszteletet is elveszteném irántad.

2014. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebbe ne is fogj bele a lanyt meg jobban elkeserited..es csak a szemebe csokkensz..
2014. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!