Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nagyon sok a...

Szerintetek nagyon sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves fiú vagyok és megismerkedtem egy kedves, aranyos, intelligens lánnyal, aki még csak most tölti be a 13.-életévét. :( Nagyon szeretjük egymást és holnap fogunk találkozni. Csak egy a baj, hogy az anyukája úgy tudja, hogy 15 vagyok, mert a lány nem merte elmondani az igaza, azért mert attól félt, hogy az anyukája eltilt tőle engem. :( Most lehet, hogy kicsit sablonos leszek, de én nem arra megyek.. Nem szeretnék ilyen fiatalon lefeküdni a lánnyal.. Szüzek vagyunk mind a ketten, de ezt már megbeszéltük. Holnap lesz az első randink ahol szeretne csókolózni? Szerintetek a korkülönbség miatt a csók belefér? :( 18/F

2014. okt. 27. 10:45
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Utolsó értem, de hát ez az én dolgom, a másik meg az, hogy nem vagyok teljesen felnőtt... Most úgy csinálja itt mindenki mintha egy 30 éves kiélt férfi lennék, akinek csak arra kellene a lány...
2014. okt. 27. 15:31
 22/32 A kérdező kommentje:
Kin Kong! Nem éppen ugyanaz!.. Azért van egy kis különbség!...
2014. okt. 27. 15:33
 23/32 A kérdező kommentje:
King Kong*
2014. okt. 27. 15:34
 24/32 anonim ***** válasza:

De az, hogy te nem vagy még felnőtt (hogy ez mit takar arra gondolni se merek) nem jogosít fel arra, hogy más életében kárt okoz. komolyan azt hiszed jót tesz egy 12 éves kis csajnak ha te ennyi idősen "járni" kezdesz vele?


Ha bajod van irány a pszichológus, de most komolyan szerinted az rendjén van, hogy agyilag és testileg is éretlen gyerekekkel kezdesz mert defektes vagy és a korodbelieknek nem kellesz? Te is érzed, hogy ez nem okés, a csaj is azért hazudott. Lehet, hogy nem vagy még teljesen felnőtt de gyerek sem a lány viszont az. minden szempontból. Hagyd békén.

2014. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Ez az ő döntése! Ha ő azt szeretné, hogy békén hagyjam, akkor leszállok róla! De mivel, hogy szeretjük egymást, így biztos nem válunk szét... Idegen emberek negatív véleménye meg nem érdekel!
2014. okt. 27. 21:17
 26/32 A kérdező kommentje:
A leírást elírtam!.. Nem most tölti a 13.-éoetévét, hanem, aki már betöltötte azt!.. Ezért elnézést kérek.. A lány most lesz 14 éves jövőre... Pár hónap múlva.
2014. okt. 27. 21:23
 27/32 anonim ***** válasza:
Hát az se javít sokat a helyzeteden.
2014. okt. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Haver ha nem vagy kíváncsi idegen emberek negatív véleményére, akkor minek tetted ki ide a kérdést? Azt vártad talán hogy mindenki támogatni fog vagy mi? Hát ezt nagyon benézted :DD Szerintem sem te sem a kislány nem vagytok normálisak xD Gondold már meg ez gyakorlatilag kezdő pedofilizmus :D
2014. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Haver ne légy már ennyire lúzer komolyan mondom szánalom elhiszem hogy szar egyedül és élvezed hogy szeret valaki de könyörgöm egy 14 évestől mit vársz ? Kislány még 16 éves 9.-es csajok rendben van oké bele fér nem pedofilizmus de 14 éves kislány ? Tegyél magadnak és a lánynak egy szívességet hagyd békén ha igényeled beszélgess vele de ne járjatok ! Ha kiderülne az apjának az lenne az 1. hogy feljelent (Jobbik esetben) .Ha nem akkor meg keres és lesz egy férfi férfi beszélgetés amiből lehet szarabbul jössz ki . De a kislány még tanul hányadikas ? Talán 6. ?
2014. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Oké. Már a találkozás óta amúgy sem ír, szóval hagyom és igazatok van..
2014. okt. 29. 16:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!