Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan 40 feletti nő,...

Van itt olyan 40 feletti nő, aki 30 év alatti pasival randizott?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,mi volt az első gondolatod amikor belementél a randiba. Mit vártál és mit kaptál? Megérte vagy csalódtál? Ki volt a kezdeményező fél és miért?

2014. okt. 12. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Én ugyan nem vagyok 40 feletti, de 15 évvel fiatalabbal voltam már. Az volt az első gondolatom, hogy nem vagyok normális, hogy már az első randin szobát veszünk ki. Többet kaptam mint amit vártam, megérte, életem legszebb élménye.
2014. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok még 40, csak majdnem, de jelenleg is egy a koromnál fele annyi idős férfivel vagyok, ami bár nem kapcsolat de több mint szex......és én is úgy gondoltam, hogy nem vagyok normális, aztán végül is miért ne alapon kipróbáltuk.

A szex messze a legjobb, aztán lesz ami lesz....most jó így. :)

2014. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,örülök,hogy nem mindenki maradi felfogású. Szerintem ti csak azt kaptátok amit adtatok. Aki mer az nyer!
2014. okt. 12. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
még sose,de én 40-éves pasival akarok összejönni ,mert ők már komolyabbak
2014. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!