Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok rólam, ez normális?

Mit gondoltok rólam, ez normális?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és nem volt még kapcsolatom egy lánnyal sem.

Valamiért a saját korosztályomból a lányokkal nem jövök ki jól, nem tudok velük miről beszélgetni és egyáltalán nem érzek arra aktivitást, hogy ezen változtassak.

Legtöbbjüket nagyon gyerekesnek tartom és emellett külsőleg sem érzek irántuk vonzalmat.

Ezzel szemben a minimum 7-8 évvel idősebb nők iránt érzek külsőleg vonzalmat és amikor beszélek velük akkor bármiről tudok beszélni.Sajnos azonban erre ritkán van lehetőségem és a korkülönbség miatt nem sok esélyem lenne arra, hogy bárkivel is komoly kapcsolatom lehessen.Sokkal vonzóbb számomra egy érett gondolkodású és kinézetre is érett nő mint a 18-19 éves fruskák.Ez vajon normális?



2014. okt. 19. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Wie heißt du?
2014. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyjából ebbe a korosztályba tartozom, mégis azt gondolom, hogy nem lep meg, ha nem vonzanak a mai 18-19 éves lányok :D
2014. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, én is az érettebb nőkre pályáztam mindig. Mondjuk 16 évesen furcsa párt alkottunk egy 30-as nővel.

De érdekli ez a francot, amikor egy jó nőt töcskölhetsz, nem?:D

2014. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond, de nem lesz egyszerű dolgod a párkeresésnél, mert azért a korombeli lányok (én26 vagyok) már komoly dolgokat terveznek, gyerekek, család, házasság ilyesmi...ezeket vajon várhatja -e bárki is egy 19 éves fiútól? szerintem nem, még akkor sem ha iszonyat érett a gondolkodása...de lehet, hogy nincs igazam...
2014. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond! hidd el nekem én most éltem át az első szakítást első szerelem kegyetlenül halálosan borzasztó.. szóval jobb hogy nem volt senkid inkább találd meg az elsőt de az maradjon is meg minthogy szakításon,megcsaláson menj keresztül.
2014. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#4 Érdekes amit mondasz van benne igazság, hogy egy 19 évestől nem feltétlenül várja el egy 26 éves a családalapítást de én úgy vagyok vele, hogy max 4-5 éven belül nyugodtan vállalnám a családalapítást egy nálam 7-8 évvel idősebb nővel.

2014. okt. 19. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy!
2015. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!