Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok (de fiúk is írhatnak)...

Lányok (de fiúk is írhatnak) mit gondoltok erről? Ez így normális?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet, hogy 24 éves fiú vagyok és elég kemények a napjaim. Sokat dolgozom, a barátaimra is alig van időm pedig szeretnék többet velük lenni viszont nagyon-nagyon hiányzik egy lány akit őszintén szerethetek, átölelhetem, vigyázhatnék rá, akit boldoggá tehetnék, stb..

A dolgot az is bonyolítja, hogy egy kis faluban élek és itt alig vannak emberek, korombeli lányok szinte nincsenek is. Most azon vagyok, hogy az anyagi hátterem stabilizáljam és legyen egy normális, kiszámítható munkahelyem. Amíg (többek között) ezzel is küzdök, addig nem szeretnék barátnőt, mert félek, hogy elveszíteném ha esetleg városra mennék dolgozni vagy lakni máshova. 2 dolog lehetséges most. Vagy maradok itt és minden rendbe jön vagy elmegyek minimum 50km-el odébb egy városba élni/lakni. Akkor viszont célszerűbbnek tartom ott barátnőt keresni (és nagyobb esélyt is látok rá). Szóval szerintem megvárom mi sül ki ebből de így még hónapok, de akár 1-2 év is eltelhet. Szerintetek jó ez így, vagy ilyen körülmények között is van értelme akár nagyobb távolságokról is barátnőt keresni?

Viszont így fennáll a lehetősége, hogy nem mindig tudjuk meglátogatni egymást..

Szerintetek? Jobb ha várok ezzel és rendezem a dolgaimat? Így 24 évesen még nem késő?


(csak nagy vonalakban írtam le)


2014. máj. 15. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha te biztosabbnak érzed magad miután minden egyenesbe van akkor érdemes utána

De szerintem ha megtalálod a nagy őt akkor nem szàmit hol és mikor

2014. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néha nekem is van ilyen időszakom. Nem 1-2 éves, néhány hónapos, de ilyenkor felesleges is magadra erőltetni a dolgokat. Ha véletlenül felbukkan valaki, akkor ráérsz rajta agyalni. Tapasztalatból mondom, hogy ilyenkor nem véletlenül érzed ezt, és sokkal jobb, ha te is így érzed, hogy épp készen állsz :)
2014. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem keresgélj, ha összejön valami akkor szuper, de ha nem akkor ne legyél letörve. Ha van melletted valaki akivel őszinte lehetsz, az nagyon jó, de ha messze lakik tőled, akkor az kész kínkeserv (tapasztalatból mondom). Ha mégis találsz valakit a lakóhelyeden, akkor akár együtt is költözhettek majd a városba. Könnyebb 2 fizetésből fenntartani egy lakást.

19/N

2014. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítettetek. Egy picit akkor most szerintem rendezem az életem. Nem hinném, hogy bármely lány is képes lenne elviselni a jelenlegi helyzetet :D

Itt a környéken nem fogok találni senkit az a baj. Ha lenne is 1-2 jelölt, ők már foglaltak vagy nincsenek itt életvitelszerűen már. A többiek belsőre nem jönnek be. Sajnos itt is az a tendencia, hogy egyre több fiatal szokik rá a rendszeres nagy mennyiségű alkoholra, sok esetben drogra. A legtöbb lánynak annyi az élete, hogy reggel 2 sorozat, utána kis fészbúk, játék, sorozat, este buli vagy ivás, pasizás és kezdődik elölről. Ez nekem kevés. Én élni szeretnék és általában szoktam is. (kirándulás, motorozás, sikóernyő, rendezvények, koncertek, bográcsozás, csillagok alatt beszélgetés, séta, mozi stb..) Mondjuk párszor hívtam már el pl. kirándulni lányokat magammal így felfedezni az erdőben régi épületeket, felmászni egy hegyre és végig nézni a környéken, stb.. de számomra nagyon furcsa életmódot folytatnak. Van egy lány aki 17 éves de már kb. annyi fiúval is volt. Ez is eléggé jellemző itt. Ő csak egy példa. De ezt most nem folytatom. Ezért írtam, hogy egy normális lányt kell majd keresnem. Köszi még egyszer mindenkinek! :)

2014. máj. 16. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!