Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez baj? Mit gondoltok erről?...

Ez baj? Mit gondoltok erről? Normális komit írjatok lécci és kort is.

Figyelt kérdés
Úgy gondolom nem vagyok rossz felfogással (a barátaim és más emberek is ezt mondják) nem ez a lényeg. 17 éves vagyok és szeretnék egy normális kapcsolatot, de nem jön össze. Sokan azt mondják, hogy az alakom miatt. Nem hinném, hogy ez a probléma. Elítélnek mind az alakom miatt, ill. mert nem volt még soha senkim és nem adom magam könnyen. Ez baj? Szerintem nem, de akkor mégis mit kéne tennem? Hogyan találjak rendes fiút?? Emiatt szintén téma lennék, elkerülhető? Köszi előre is és bocsi a zavaros leírás miatt :$
2014. jún. 26. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen alakod van?
2014. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagy comb, fénék is van, nagy. De beugrós derék.
2014. jún. 26. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem most csak szexbarát kéne lányban. Egyik lány barátommal is ezen vitáztunk össze, ő többet akart tőlem én csak szexet. Nem értem miért nincs lány, aki csak szexelgetne velem komolyabb kapcsolat nélkül, úgy barátilag?
2014. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!