Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nagyon sok a...

Szerintetek nagyon sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves fiú vagyok és megismerkedtem egy kedves, aranyos, intelligens lánnyal, aki még csak most tölti be a 13.-életévét. :( Nagyon szeretjük egymást és holnap fogunk találkozni. Csak egy a baj, hogy az anyukája úgy tudja, hogy 15 vagyok, mert a lány nem merte elmondani az igaza, azért mert attól félt, hogy az anyukája eltilt tőle engem. :( Most lehet, hogy kicsit sablonos leszek, de én nem arra megyek.. Nem szeretnék ilyen fiatalon lefeküdni a lánnyal.. Szüzek vagyunk mind a ketten, de ezt már megbeszéltük. Holnap lesz az első randink ahol szeretne csókolózni? Szerintetek a korkülönbség miatt a csók belefér? :( 18/F

2014. okt. 27. 10:45
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Tapizni nem fogom.. O.o Az előző barátja 14 éves volt és már nem volt szűz... Leakarta volna fektetni, de szerencsére nem sikerült neki, mert csak arra kellett volna neki.. Sőt még én írtam a lánynak, hogy ilyen fiatalon még nem kellene elveszítenie, mert még bőven ráér.. Szerencsére azóta szakított azzal a fiúval és most velem van... De én nagyon szeretem és nem lennék képes kihasználni! De még csak megcsókolni sem merem... Ő ragaszkodik ahhoz.. :/ :(
2014. okt. 27. 11:06
 12/32 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még valóban nagy az 5 év. Keress valami 15 év feletti kiscsajt barátnőnek, de vele még maradhattok barátok. Vagy esetleg pár év múlva összejöttök.
2014. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a külsőm miatt egy lánynak sem tetszek... :( Örülök, hogy sikerült végre barátnőt találnom..
2014. okt. 27. 11:35
 14/32 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy, ez már pedofilizmus... Neked már lassan munkád lesz ő meg kisem járta az általánost. Nagyon éretlen egy 12 éves lány nem is értem hogy jöttetek össze. Majdnem ennyi idős a hugom ha megtudnám hogy egy velem egyidős sráccal van együtt biztos elkapnám
2014. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

"Ez az 5-év ennyit számítana? :( Egyes 12 éves lányok 22 éves fiúkkal járnak, amit senkit sem zavar, de az már baj, ha én járok egy 5-évvel fiatalabb lánnyal? :("


Te tényleg nagyon éretlen vagy. Egyébként a példádban említettek is elítélendők, de nem rájuk vonatkozott a kérdés. Más hülyesége amúgy se ment fel téged.

2014. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Tartsd tavol magad a lanytol ha jot akarsz magadnak meg neki.


Ez jogilag is nagyon ingovanyos talaj, nemhogy erkolcsileg.

2014. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Ha nem fekszünk le, akkor miért ne járhatnánk?...
2014. okt. 27. 13:41
 18/32 anonim ***** válasza:
Mert nem egészséges. Bár ez csak az én véleményem.
2014. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"Ha nem fekszünk le, akkor miért ne járhatnánk?..."


Azert .aszki mert egy egeszseges felnott ferfi nem jar gyereklannyal!


Nem kell megerteni, csak hagyd beken!

2014. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Te nagyon szerencsétlen, fogd már fel, hogy NAGYON FIATAL HOZZÁD!!!!!!!!!!!!!!!

Jó, hogy nem már a bölcsödéből választasz barátnőt, mert másnak nemkellesz…

2014. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!