Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nőnek sosem szabad kimutat...

Egy nőnek sosem szabad kimutatni a gyengébb, érzelmesebb oldalunkat, különben fekve is belénk rúgnak és megforgatják a hátunkban a kést; ki ért velem egyet?

Figyelt kérdés

Férfiasnak kell lennünk, határozottnak, asszertívnek, erősnek, tökösnek. Például ha szakítunk az előző barátnőnkkel, fittyet hányva rögtön tegyük túl magunkat rajta. Nem árt az sem, ha közben egyszerre több nőnek csapjuk a szelet. De akkor is legyünk férfiasak, ha egy hatásvadász romantikus filmet nézetnek meg velünk, amibe véletlenül beleéljük magunkat. Keménynek kell lennünk, nem szabad leadni, lesüllyedni az érzelmes szintre. Ha a párunk linkel nekünk egy érzelmes kóbor kutyusos videót, nem szabad elérzékenyülnünk. Ha elárasztanak bennünket mindenféle érzelmi záporral, szívósnak kell lennünk, vicceljük el, nem szabad leereszkedni hozzájuk. Ha hozzánk bújnak, szorítsuk magunkhoz határozottan, mutassuk meg nekik, hogy mi vagyunk az ő prominens védelmezőik, de ne kezdjünk el túlságosan gügyögni, túlságosan pátyolgatni, kényeztetni őket. A szeretkezés ugyan nem tartozik ide, sőt, igazából nem is ez a lényeg, de nem mehetek el mellette megemlítés nélkül; szóval közben ne legyünk túl gyengédek, tapintatosak, hanem határozottan, erőt sugározva csináljuk, amit csinálnunk kell.


És hogy miért? Mert a nők azonnal ellenünk fordítják a gyenge pontjainkat. Viszont ha nem adjuk a kezükbe az ütőkártyákat a gyengeségeinkről, az érzelmességeinkről, hosszú-hosszú évtizedekig, vagy akár egy életen át tartó kapcsolat lesz a jutalmunk.


Tapasztalat, drága hölgyeim, tapasztalat! Szeretnék reménykedni a lehetetlenben, hogy ti nem vagytok képesek visszaélni a férfiak "elgyengülésével", csak sajnos ez nekem - és talán sokadmagunknak - már nemigazán megy.


2014. okt. 26. 20:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Én eddig életemben egy pasira mondtam, hogy na az ő érzelmessége már sok nekem. Elvárta, hogy naponta többször mondjam, hogy szeretem és szerelmes üzeneteket küldözgessek neki. Veszekedés esetén elsírta magát és meg is volt az érzelmi zsarolás, hogy milyen szemét vagyok, hogy megbántom (amúgy ez nem inkább női szokás?). Állandóan gügyögni akart meg becézgetni, én meg ettől a falra mászok. Nem pólyás kigyerek vagyok hanem felnőtt ember, beszélgessünk rendesen. Nekem is vannak filmek, amiket esetleg megkönnyezek de azért ne kapjon már sírógörcsöt a pasim egy cuki kiskutyás videót látva. Viszont igenis beszéljünk érzelmekről és mutassa is ki, nem egy pokróccal szeretnék együttélni viszont nem is egy bőgőmasina ovissal. Valahol a kettő között kell megtalálni az egyensúlyt. Tehát kedves kérdező egy rohadt nagy általánosítást és marhaságot sikerült összehoznod. Legalábbis én nem szoktam visszaélni a férfiak "elgyengülésével" ha ezek nem az általános személyiségéhez tartoznak 24 órában. Akkor finoman közlöm, hogy nem passzol a személyiségünk és minden jót kívánok neki. Biztos talál egy anyáskodó csajt, akinek ez bejön. Én szeretnék olyan pasit, akinek a vállán néha kisírhatom magam és akkor ő nem velem együtt bőg hanem támaszt nyújt, hogy fordított esetben hasonlóan tudjak cselekedni. (nekem valahogy erőt ad, hogy tudom, számíthatok rá, így ha neki van szüksége támaszra meg tudom adni)
2014. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Találtam ezt a kérdést.....

Kedves kérdező: depressziós vagy?


2015.-ből egy csávó

2015. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!