Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti is szoktatok olyat...

Lányok! Ti is szoktatok olyat csinálni, hogy leültök egy plázában, az utcán vagy egy parkban egy padra és végig csak az arra járó fiúkat bámuljátok?

Figyelt kérdés

Én fiúként a lányokkal szoktam ugyanezt csinálni, főleg nyáron, mikor lazábban öltözködnek.

Vagy talán ez a bámulás csak amolyan "fiús" dolog?


2014. okt. 24. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Szoktam néha ilyet csinálni, buszon, trolin stb.. De szinte nincsenek, vagy nagyon kevés a jó pasi. pedig nem vagyok nagyon finnyás.
2014. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én fiúként szoktam ezt csinálni, de nem ülök le, csak sokat közlekedek.


És őszintén nagyon kevés a jó csaj, aki meg kezdeményezést érdemel abból még kevesebb van.


Átlagos csaj van annyi mint égen a csillag.. De alul öltözve se tudnak szexik lenni, nyáron sem.


De egyébként tudok részletesen is válaszolni 2 lány volt, egyik a Volán buszon, a másik a BKV-n Szeptember óta, aki megragadt a fejemben. Pedig csak a Volánossal beszélgettem, a másikkal nem is, de ők "megragadtak".


Pedig azért kb 1000-2000 embert ha nem többet biztos láttam Szeptember óta. Majdnem egész nap mozgásban vagyok.

2014. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel ketten lessük a pasikat. Leülünk egy padra egy parkban ha jó idő aztán nézzük a pasikat akik arra járnak, megbeszéljük, melyik tetszik, melyik nem, ennak a teste jó lenne annak a fejével, vagy hú de hülyén áll ezen a kalap... Szóval a csajok is csinálják, legalábbis mi tuti.
2014. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi néha bnőmmel szoktuk csinálni :DD
2014. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!