Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tinderen ha véletlenül valakit...

Tinderen ha véletlenül valakit balra húztam, azt valahogy vissza lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Mert ez így elég rossz, hogy véletlenül kidobtak a kukába jó pasikat és őket már sosem hozza fel többet :/
2014. okt. 18. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
ez szomorú : /
2014. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy
2014. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az a Tinder? Mi történik, ha balra húzol valakit? A fenébe, ilyenkor jövök rá milyen öreg vagyok. :)
2014. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy társkereső applikáció okostelefonokra. Dobálja fel a pasik képeit és ha jobbra húzod, akkor tetszik, ha balra akkor meg nem tetszik és akkor többet őt már nem mutatja neked. Csak akkor tudja meg a másik, hogy bejelöltem őt, ha ő is bejelölt engem, különben írni sem tud nekem.


És az a nagy baj, hogy 30 nem jó pasi után jön egy olyan, aki tetszik és néha reflexből húzom el balra...És ezek után hiába jelöl be engem ő esetleg, mert én már őt nem látom többet :/

2014. okt. 18. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már ilyen! Lehet, hogy életünk szerelmét húztuk el balra :'D
2014. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Vissza lehet csinálni, ha törlöd a profilodat, aztán újra csinálod, kezdi elölről a játékot és mindenkit újra bedob, akit kidobtál.
2014. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
3/ Te vagy öreg? Az én időmben még jobb és baloldal sem volt. Vagy előre mentünk vagy hátra. Hátul viszont nincs szemem. Ezért szavaztam a Vityára. Nagy kópé az a kis bakfis.
2022. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!