Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok róla? 18...

Ti mit gondoltok róla? 18 évesen jó ötlet neten társat keresni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy regisztrálok egy online társkereső oldalra.ott csak szerencsétlenek vannak?? nektek mi a tapasztalatotok??

köszönöm előre is egy 18 éves lány :)



2014. okt. 16. 19:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok antiszoc, el nem hiszitek hány randim volt az elmúlt két hónapban,járok bulizni, szórakozni. De ott nem találtam még senki értelmeset :O
2014. okt. 17. 17:32
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha válogatós vagy, akkor pont NE interneten ismerkedj, csak szennyezed ott a levegőt. Elmondom, mi lesz: regisztrálsz

kapsz rengeteg levelet, felét el se olvasod. Aztán belépsz 3 hetente egyszer, és megint olvasgatsz pár levelet, de nagy részét megint csak olvasatlanul törölni fogod. Akikkel meg levelezni fogsz, húzni fogod a találkákat hetekig- hónapokig. Ez alatt az értelmesebbje feladja, keres normálisabb lányt. aki elég őrült volt, hogy ne kopjon le a hosszú levelezés és tesztelgetés alatt, azzal találkozol, és megállapítod, hoggy a neten csak hülyék vannak.


De persze nem törlöd magad, hiszen hízeleg neked, hogy a sok nyomorult rendszeresen leveleket küldözget. Barátnőiddel fogtok röhögve versenyezni azon, kinek van több olvasatlan levele. Szóval 18 évesen agyilag nem vagy azon a szinten, hogy neten ismerkedj. :)

2014. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!