Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok róla? 18...

Ti mit gondoltok róla? 18 évesen jó ötlet neten társat keresni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy regisztrálok egy online társkereső oldalra.ott csak szerencsétlenek vannak?? nektek mi a tapasztalatotok??

köszönöm előre is egy 18 éves lány :)



2014. okt. 16. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Itt miért nem ismerkedhetünk?


21/F

2014. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb élőben, bár ez attól is függ ,hogy mennyire kelendő az illető.
2014. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja itt is ugyanugy tudsz ismerkedni, de a való életben lenne a legoptimálisabb
2014. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
szerintem nem a legjobb és csalódás lehet a vége.
2014. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ismerkedem én élőben is :D

Itt nem szeretnék,okot ne kérjetek XD

Igazából,szerintem nem a kinézetemmel van a baj szerintem inkább az a probléma túl válogatós vagyok... De bocsánat hogy azt a sok tuskó férfiatlan pasi nem tetszik :S

2014. okt. 16. 19:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Háááát, szerintem társkeresőre a nagyon kétségbeesett pasik regisztrálnak fel, a nők meg azért, mert azt hiszik, ott egyszerűbb, pedig a netes társkeresők lényegében a szeméttelepek. Tele van kamusokkal, meg valami hülyeségük van általában, ami csak élőben derül ki egy kínos randi során. Levelezni nem elég szerintem, beszélgetni kell, ami chaten kivitelezhetőbb, ha már a neten való pasizásról van szó. Nem az van, hogy órákat vársz a válaszaira, hanem egyből válaszol, tehát beszélgettek. Tény, hogy a chaten is rengeteg az aberrált, és ki kell fogni az aranyhalat, de én ismertem már meg chaten olyan fiúkat, akikkel többet is el tudnék képzelni, ha nem lenne barátom.

L23

2014. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,tehát azt javaslod valamilyen chates társkeresőre regisztráljak??
2014. okt. 16. 20:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Létezik olyan?

Sima chatre gondoltam, ahol kb. átláthatod, kik vannak fent a társkeresőkön is, mert kb. ugyanaz a kategória.

Chat.hu?

2014. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát neten képmutatókat találsz főképp, gondolj bele az igazi férfi az miért menne netre ismerkedni? főleg 18-25 éves korosztály? járj el ismerkedj... aztán majd lesz valaki, de mondom ilyen oldalakon a 40 éves mondhatja magáról hogy 28 és hogy biológus ,mikozbe lehet csak irodai kisegítő :D
2014. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki antiszoc, az úgyse jár sehova, ezért csak neten fellelhető kb.
2014. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!