Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17éves lányoknak milyen fiúk...

17éves lányoknak milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 13:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

Légyszíves itt írj 10 lánynak, hogy randiznál és ismiznél velük.

Megnézem, hogy hányan adnak lehetőséget neked, és hányan veszik a fáradtságot hogy kiismerjenek.

Majd írdd meg! Köszi.

2014. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

látom nagy ész vagy te niki_vagy...

egy internetes oldalon írogatni úgy hogy fogalmuk sincs ki vagy, hány éves vagy, honnan vagy stb nem ugyanaz mint személyesen ismerkedni

2014. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12

Miért?

Ha te az igazi életbe állsz 10 lány elé, hogy randiznál velük, akkor mind a 10 elmegy veled?

- Nem.

Miért nem?

- Mert mindenki külső alapján itél, és ha nem éri el a másik fél a kivánt szintet, akkor esélyt sem ad a közelebbi kontaktra.

2014. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Ré a napisten válasza:
Én akkor is úgy gondolom inkább a belső számít. Bár a külső igen sokat elmond a belsőről, de nem mindent. Mondjuk az ilyen pávaféle gyerekek engem nem igazán érdekelnek, mert baromira beképzeltek és nagyon ügyelnek a külsejükre(mármint állandóan: Folytonosan igazgatják a hajukat). Tisztára kikészítő. Nekem a humor nagyon sokat jelent és, hogy ne legyen lusta és elfogadó legyen.
2014. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A szveg meg a yolo.
2014. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!