Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17éves lányoknak milyen fiúk...

17éves lányoknak milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Páwa
2014. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sokkal idősebbek. sajnos
2014. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Futószalagon készült tömeg gyártott ecsethajúak!
2014. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Az alábbiak:


#swag

#yolo

#páwa

#hipster

#bölcsészfarizeus

#dinnye_karú_óriás

2014. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Jesszus. 17 vagyok és soha nem jöttek be az ilyen tömegesen gyártott "szépfiúk". Iszonyat taszítóak már bocs. :S egy pasi legyen igényes, de ne járjon már szoliba meg ne hordjon NŐI ruhákat. -.- Párduc mintás trottyos gatyák, meg mellbimbólövő pólók.. gusztustalan. Az értelmes! fiúk jönnek be akikkel lehet normálisan is beszélgetni, de viccelődni is lehet. Van olyan srác, aki külsőre nem az igazi, de van esze és olyan humorérzéke van, hogy 2 perc után a földön fetrengsz, mint egy retardált. :) az ilyeneket még sokan értékeljük szerintem.
2014. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Lehet bennem van a hiba, de ha külsőre nem szimpi, akkor a lehetőséget sem adom meg neki, hogy bizonyitsa megérdemelhetne engem és méltó hozzám.

Tulajdonképp, ha valaki azt állítja, hogy a belső számit, akkor neki 2000 óra lehet egy nap, mert aki nem éri el külsőleg a kivánt szintet és mércét, ugyebár annak is adnia kell lehetőséget bizonyitani, mert csak így ismerheti meg a belső tulajdonságait.

- Nos, nekem erre sem idöm, sem energiám, sem igényem nincs, így aki elsőre nem fér bele az elképzeléseimbe, azzal nincs tovább.

2014. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
a válogatós hercegnő... ego azért akad ott rendesen :)
2014. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os te egy nagyon elfoglalt ember lehetsz...
2014. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#8

Nem vagyok annyira elfoglalt, de megnézem én azt a lányt, aki a neki nem tetsző, vagy kevésbé szimpiknek is ad időt és lehetőséget csak azért, hogy kiismerje a belső tulajdonságait.

Ez mennyi idő is lenne egy embernél?

...majd szorozd fel a jelentkezők számával, akik kezdményeznének felé!


No, asszem ezt megdumiztuk.

2014. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
hát rajtad besírok esküszöm :D az ilyen buta lányok miatt gondolják azt a 17 évesekről, amit..
2014. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!