Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 16-18éves lányoknak milyen...

A 16-18éves lányoknak milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 15:03
 1/5 anonim válasza:
Nálam egyértelműen a külső megfog, belső megtart elv az igaz. Külsőre szeretem a dús hajat, ha e srác kicsit magasabb az átlagnál, van egy bizonyos identitása és a zenei ízlésünk nagyjából azonos. Jól el lehessen vele hülyéskedni, komolyabb dolgokról beszélgetni stb.stb. De amúgy ha engem kérdezel akkor ez egy nagyon relatív dolog, ez csak a saját véleményem. 16l
2014. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

nekem nem a kűlső ami igazán számít :)

a barátommal első találkozásnál nem igazán gondoltam hogy ő lenne az esetem de rá vagy 2 hétre össze jöttem vele és azota tökéletes párt alkotunk :) 2013.08.14. <3

2014. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát nálam leginkább a belső a fontos, mert ugyebár a külsőnk változik (bááár azért ne legyen nagyon nyomi..), egy határ mindenképpen mégpedig a magasságban, mivel én is elég magas vagyok szóval legalább legyen 180cm :D A haj meg szem nemlényeg, mondjuk a szőkékre bukok alapból, de bármi megtörténhet :D, na meg ne legyen egy szál bél vagy nagyon kigyúrt, ezektől húzódozom..

Belsőleg / érzelmileg legyen egy kicsit romantikus (mert én nagyon az vagyok ) tudjak vele hülyéskedni vagy éppen komolyan beszélni és amit az 1#es mondott a zene izlés az nekem mindegy mert szinte minden műfajt szeretek :D.. na meg a hűség az is fontos...

2014. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

belső: olyan mint a legjobb barátod, de attól mégis több :) és legyen vicces :D

külső: sötét haj, tőlem magasabb.... ééééés az kifejezetten tetszik, ha szemüveges :D

2014. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 elolvastam,engem írtál körűl, kösz :D 17f
2014. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!