Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Tényleg imponál...

Lányok! Tényleg imponál nektek, ha az első randira a férfi egy BMW-vel megy értetek? Ahogy a "monda" tartja :D

Figyelt kérdés

(Még ha a faterjáé is, és csak a pénz miatt :D)

Ja és persze ehhez hozzá tartozik az is, hogy úgy vezet, mint egy őrült.



2014. okt. 13. 16:37
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Jó, itt most ne Németországra gondoljunk, jó lesz az a magyar hasonlat amit adtál...

Persze, eredetileg nem erről szólna a dolog, de azt a sok paraszt már rég elcseszte idehaza.

2014. okt. 14. 19:36
 32/37 anonim ***** válasza:
Értem. Hát azt a stílust mostanság az Audi-tulajdonosok képviselik. Azért ne add fel. :))
2014. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik ide vidékre még nem érkezett meg ez az Audi style, de szerintem felesleges vitatkoznunk, egy BMW-st nem fogok meggyőzni soha az életben :D, már próbálkoztam 1-2-vel, mindenki maga dönti el, neki mi tetszik:D

Te légy boldog a BMW-del, én meg majd megleszek azzal amibe végül beleülök, és ez a lényeg, nem?De! Na jó éjt mindenkinek ezek után! :DDD

2014. okt. 14. 22:37
 34/37 anonim ***** válasza:

20. vagyok (meg 23...meg 5.), lehet, hogy meglepő, de pl. nekem az Audik is tetszenek, egyáltalán nem érdekel, hogy melyik autó mit képvisel, az érdekel, hogy nekem tetszik-e, mivel semmit nem akarok ezzel közvetíteni. például egy S5-ös nagyon király autó. de még a Q7-esek is valahogy megtetszettek, és a régi quattrok tök jók.

most nem tudom, hogy én kivétel vagyok-e, csk szeretném jelezni, hogy van ilyen:)

2014. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
nekem bmw-m van minden nap más csajt dfurikázok és kifaroltatom a verdát kanyarokba
2014. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Na a sok álszent...

A 11:14 legalább őszinte volt.

2015. febr. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"nézzük le, akinek van pénze, mert nem volt lusta tanulni ésjó munkája van"


Tanultam is (két diploma+PhD fokozat), jó munkám is van (két állás) mégsem kell kocsi, mert Bp-n felesleges luxus, mindenhová megy BMV:-). Azt a pénzt inkább könyvekre költöm.

2015. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!