Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Tényleg imponál...

Lányok! Tényleg imponál nektek, ha az első randira a férfi egy BMW-vel megy értetek? Ahogy a "monda" tartja :D

Figyelt kérdés

(Még ha a faterjáé is, és csak a pénz miatt :D)

Ja és persze ehhez hozzá tartozik az is, hogy úgy vezet, mint egy őrült.



2014. okt. 13. 16:37
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Nem az dönti el számomra,hogy kinek milyen autója van...

Na meg nekem lehet az jönne le,mi ha csak meg akar ....-ni és azért jön ilyen csajozós kocsival:D

2014. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Boldog lennék, mert kábé két órára meglenne a közös témánk. :) Ha nem valódi rajongója a márkának, és csak menőzni van BMW-je, arra is jó, mert akkor meg nem akarnék vele találkozni többet.

Mármint ez nem azt jelenti, hogy csak BMW-rajongó férfiakkal randiznék, ha nincs kocsija, engem az se érdekel, de ha azért jön autóval, hogy tegye az agyát, akkor nincs szükségem a társaságára.

2014. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Lanyok ezek a valaszok nagyon meglepoen jok. Koszonom a bolcsessegetek. <3 30, F
2014. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Furán mutatna, hogy én saját pénzből már vettem egy saját (nem rossz) kocsit, ő meg apuci járgányával furikázna (nem mulasztanám el ezt az orra alá dörgölni, hé ha neki ennyit számít a megjelenés én csak pontos tájékoztatást adok neki). A sebességet szeretem de az őrült száguldást nem, lehet GTA-t játszanék és átvenném a vezetést ;P

mellesleg az eddigi pasijaimnak egy kivételével nem is volt kocsija, szóval nem igazán érdekel mivel jön. az viszont a halálom mikor valaki benyögi, hogy BMW és mindenki elalél. Melyik BMV van belőle egy rakás sorozat 1-es, 3-as, 5-ös, 6-os, 7-es, 8-as, X-esek, Z-sek, valamelyik sportgép (és ezekből kül. gyártási évek, kül. motorválaszták stb) szóval van miből válogatni, attól meg végképp rosszul vagyok mikor egy pasi nagyra van a kocsijával, de még azt se tudja megmondani milyen motor van benne...

2014. okt. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem.
2014. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
14. és akkor a 4-esekről még nem is szóltál :)
2014. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
pláne az i-sekről. (nem mellesleg az i8 mennyire bombasztikusan néz ki, atyavilág, ahhoz képest, hogy az i3 ilyen kis nyomika élett :))
2014. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
50%

#17

Az i3 egy kafa kis városi autó. Tessék csak szeretni, az is BMW. :)

2014. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Aki csak simán BMV-t mond, arról tudom, hogy metró-busz-villamos.
2014. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

18. persze, valóban teljesen megfelelő (én ráadásul szeretem a BMW-ket), de azért kinézetre mégiscsak magasan üti az i8 (na jó, meg árban is)

----bocs, hogy eltérítettem a témát, kérdező:)

2014. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!