Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám ezt elsimítani?...

Hogyan tudnám ezt elsimítani? Átverés?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem neten egy lánnyal, aki tőlem kb. 100 km-re lakik. Minden tök jól ment írásban, bár az kicsit gyanús volt, hogy mindig azt a témát hozta fel, hogy mennyire nincs megelégedve a melleivel, és hogy fél misi lenne az, hogy megcsináltassa... Aztán ma este, mikor befejeztük a beszélgetést, még hozzá tette, hogy jó lenne, ha küldenék neki holnap 50 ezer forintot, mert ki kellene fizetnie a lakbért, meg ilyeneket. Még nem találkoztunk, és én meg nem szívesen küldenék pénzt ismeretlenül senkinek. Hirtelen gyanús lett, hogy minden tetszett neki, amit írtam magamról, és nagyon könnyen ment vele minden.


Persze lehet én vagyok a hülye, hogy ennyiből nem vágom le, hogy át akarnak verni, de azt gondolom, hogy ha mégis igaz lenne a meséje, akkor simán adnék neki ennyi pénzt...


Hogyan tudnám tutira eldönteni, hogy átvernek-e, vagy komoly a dolog?



2014. okt. 13. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve, hogy pénzt emleget, tuti kamu. Ez pl 1000, hogy át akar verni.
2014. okt. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Várjál, elmondom lassan, hogy megértsd:

Á T V E R Ő S R I B I

2014. okt. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Átvernek!
2014. okt. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje "ismered"?
2014. okt. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Majdnem egy hete ismerem.
2014. okt. 13. 00:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se küldj neki pénzt. Ha csak arra utazott volna, de látja, hogy nem vagy balek, le fog kopni rólad.
2014. okt. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy hete :D Hány évesek vagytok? 15?

Ja, nálam meg beázott a plafon dobj már át egy húszezrest festékre :D Végülis már két választ írtam neked, jóbarátok vagyunk, igaz öcsém?

2014. okt. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne küldj neki semmit,mert nem ismered.
2014. okt. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mondhatom a számlaszámom? Bár nekünk csak 45 a lakbér...
2014. okt. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyibol meg nem tudod biztosan, hogy atvernek-e, akkor kuldj penzt nyugodtan.
2014. okt. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!