Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kihasznált csak ugye? Annyira...

Kihasznált csak ugye? Annyira tudtam, hogy ez lesz!

Figyelt kérdés
Van egy fiu,akivel régen egy suliba jártam,aztán egy csomó ideig nem beszéltünk,most 3 hete újra igen.. minden nap beszélünk neten,egész nap! :) nagyon jól el vagyok vele ő is vele,amikor randdiztunk nem egy-két órát voltunk eggyütt hanem egész éjjel..de második alkalommal lefeködtem vele..de így nem volt gáz,tökre megbeszéltünk mindent,hogy ő neki nem csak arra kellek,meg ilyesmi,100%-ra hittem neki,egy percig nem volt bennem az,hogy csak kiahsznál..erre még is egy hete feküdtünk le,azóta nem találkoztunk,én akarok ő nem,nem modnja,h nem akar talizni hanem terel,de ugynaugy beszél meg viselkedik velem,mint ha a barátnője lennék,de az istenért se akar találkozni! Miert? Én már nem is kérdezem tőle,de most meg tegnap keveset írtunk egymásnak,ma ,meg eggyáltalán nem..olyan mint ha nem akarna megántani..de mégis szép lassan leépit! Jól gondolom ugye? A sexel biztos,h nem volt gond mert odáig volt..meg tényleg nagyon jó volt..azzal nem lehet gond!! Szerintetek? Én 22 éves nő ő 25 éves férfi..

2014. aug. 20. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

hozd fel neki a témát, hogy szerinted hagyjátok egymást. ha fennakad ezen, akkor nem csak kihasználni akart, ha belemegy akkor mondd neki, hogy amúgy azért mert nem igazán illetek össze az ágyban.:D szerintem... én tuti ezt tenném.

21/L

2014. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát de nem értem a nőket mért feküdtél le vele egyből? :D
2014. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azzal van gond,kisanyám,hogy naiv vagy,és hagytad magad.Másrészt nem használtak ki,mert te is akartad a dolgot,és tudtad,hogy később mi lesz,ha gyorsan odaadod magad valakinek.Máskor okosabban csináld!
2014. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én se akratam vele lefeküdni vele egyből,téma is volt ez..hogy en nem akarom h ribinek nézzen,es olyan belso kulonleges kapcsolatot alakitottunk ki h engem nem erdekelt h mennyi ido utan fekszek le vele es o is ugy adta elo h ot se... elo!! meg csinaltam ezt par napja irtam neki h haggyuk..ki akadt vegkepp.h miert hogyan..durvan ki akadt..szoval ezert vegkepp nem ertem!!
2014. aug. 20. 13:34
 5/8 A kérdező kommentje:
haha,ne haragudj de azert,vagyok olyan tiszta! ;) tartsd meg magadnak a bunko velemenyed!!!
2014. aug. 20. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen ostobák nem is érdemelnek mást!
2014. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, úgy néz ki, hogy kihasznált. De tudod, mit? Használd ki te is őt. Feküdj le vele még egyszer, és élvezd minden percét. Ilyen egyszerű az egész.

Kihasznált... Édes istenem!

2014. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyanebbe vagyok most :/ Mindig kétféleképpen viselkedik: érdeklődik, kedves, figyelmes, aztán vált egy nagyot: közömbösen viselkedik, érdektelen, nem keres, aztán megint keres és magyarázkodik h miért nincs ideje. És ez megy mint egy körforgás nyár óta, azelőtt mondhatni minden oké volt köztünk. Írj rám privátban ha van kedved, szívesen beszélgetnék erről a témáról. :)
2014. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!