Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire van esélye a lányokná...

Mennyire van esélye a lányoknál egy olyan srácnak akinek még nem alakult ki az önbizalma és nem szokott irányítani és mástól várja a megerősítést támogatást?

Figyelt kérdés

Én vagyok ez a srác most akkor akasszam fel magam?

Találkoztam már lánnyal de lekoptatott lehet azért mert nem csináltam semmit nem közeledtem felé..de akkor most mi legyen???? Legközelebb egyből másszak rá szorítsam hátra a kezeit és dugjam meg? Miért jó ez nektek? Mértnem lehet mindent megbeszélni normálisan vagy elmondani hogy jól esne nekem most ez meg ez....


2014. okt. 11. 01:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7-es vagyok,es fogalmam sincs h te milyen emberekkel randiztal de nalam az,h segitek egy sracnak ha bena az alap,eza. Minimum amit megtehetek erte.
2014. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mástól várja a megerősítést és támogatást...kösz nem, nem vagyok dada. Mégis mit kellett volna csinálnia a csajnak ha nem közeledtél meg nem csináltál semmit, teljesen logikusan azt gondolta hogy nem érdekel téged. Ha akarsz valakit azt legalább valamilyen módon jelezd ne várj gondolatolvasást a másiktól. Ez meg, hogy legközelebb egyből mássz rá...ennyire h@lye vagy, vagy csak agyadra ment a magány?
2014. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Akikkel eddig én találkoztam csak bambán néztek és várták a csodát és egyáltalán nem akartak semmi mélyre szántó gondolatokról sem beszélgetni. És az igaz hogy élőben nem próbálkoztam de csak mert nem mosolygott abszolút és semmi jelét nem láttam rajta hogy bejönnék neki sőt úgy éreztem mintha csak azért találkozna velem mert muszáj..

És ez a csaj most utál engem.

Van erre egy elméletem hogy miért, ez igaz lehet?

Azért mert kezdetben külsőleg nagyon bejöttem neki és eldicsekedett többi barátnőjének rólam hogy most velem találkozik stb..

És mindig megosztotta a barátnőivel milyen volt, de azok meg arra voltak kíváncsiak hogy csókol mit csináltak..de nyilván mivel nem volt semmi így soha nem tudott mondani semmi érdekeset nekik.. ez így ez bár nem így volt de a többinek úgy eshetett le hogy én biztos nem akarom és nem tetszik nem vonzó számomra(ami nem igaz persze) de ezért ő beégett miattam. És utána nyilván megmondta hogy oké barátom ennyi volt..és még utál is.. Ez így igaz lehet? Vagy csak egyszerűen utána nézett a múltam hogy mekkora lúzer vagyok és egyből túl ciki lettem hiába nézek ki most akárhogyan is.

A világon nincs még egy ilyen ember mint én

2014. okt. 11. 11:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyakszizik, és beazonosított.
2014. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok:-)))Na szoval,szerintem a legegyszerubb ha ldamesz es megkerdezed,h most megis mi baja van....es akkor valoszinuleg elmondja es tovabb tudtok lepni egy szintet.


Ehhez viszont az kell h megprobald meg akkor is ha esetleg nem lesz szamodra kedvezo a valasz.Masreszt nem tudom milyen multad van,de egy lany nem utal meg ok nelkul...maximum megsertetted valamivel as egojat,de ettol meg nem fog utalni:-))


Igy nem lehet hozzaallni az elethez,h azt mondod h luzer vagy.Nem vagy luzerebb mint barki mas,kezdd el valahogy ertekelni magad,mindenkiben van valami szeretheto,nyilvan benned is van.

2014. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!