Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire van esélye a lányokná...

Mennyire van esélye a lányoknál egy olyan srácnak akinek még nem alakult ki az önbizalma és nem szokott irányítani és mástól várja a megerősítést támogatást?

Figyelt kérdés

Én vagyok ez a srác most akkor akasszam fel magam?

Találkoztam már lánnyal de lekoptatott lehet azért mert nem csináltam semmit nem közeledtem felé..de akkor most mi legyen???? Legközelebb egyből másszak rá szorítsam hátra a kezeit és dugjam meg? Miért jó ez nektek? Mértnem lehet mindent megbeszélni normálisan vagy elmondani hogy jól esne nekem most ez meg ez....


2014. okt. 11. 01:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. okt. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
21..
2014. okt. 11. 01:45
 3/15 anonim ***** válasza:

"Mértnem lehet mindent megbeszélni normálisan vagy elmondani hogy jól esne nekem most ez meg ez...."

Mert az evolúció nem ismeri a politikai korrektség fogalmát. Senki sem mondta, hogy nem lehetsz érzelmesebb típus, vagy nem próbálhatsz együttműködni egy lánnyal egy-egy döntésben. Ugyanakkor a férfi attól férfi, hogy domináns kisugárzása van. A domináns nem egyenlő a macsóval meg az izomcsávóval. A domináns azt jelenti, hogy önbizalma van, és képes vezetni. Kevés kivétellel a nők általánosan vonzódnak egy határozott, erős (nem feltétlenül fizikailag, sőt, elsősorban nem fizikailag!) férfihoz. Ahogy neked az egészséges testi arányok, arcforma, bőr a szép és a vonzó, addig a nőknek sokkal vonzóbb a magabiztosságod, és hogy melletted nőnek érezhetik magukat. Egyenlőek vagyunk, de nem _egyformák_. Akármennyire is felvilágosult, modern társadalomban élünk, a biológiai örökségünk többet volt jelen, mint a politikai korrektség, és bizony a nemeknek megvan a maguk biológiai funkciója, ami meghatározza, hogy mit találunk egymásban vonzónak.

2014. okt. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az egyenlőek vagyunk, de nem egyformák dumába nekem nem fér bele az, ha az egyik fél domináns, és hiába jössz az evolúcióval. Egészséges önbizalom viszont valóban nem árt.
2014. okt. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szerintem annyi az egész hogy egy jószívűbb rendesebb srác aki előtérbe helyezi mások érdekeit mint a sajátját az nem rúghat labdába mert nem menő...vagyis nem is tudom nincsenek rá szavak...én évek óta vagyok egyedül és ha talaálkozom is csajjal 3 tali után lekoptatnak..pedig ha külsőleg nem tetszenék nekik nem is találkoznánk van kocsim is pénzem is.. itt gyúrok gyerekek keményen..mi a farkam van máárrrrr mérnem szeretnek???,?? Mértnem vagyok elég jó???? Komolyan én az életemet áldoznám itt mindenkiért, egy sorozatgyilkos helyett is beülnék a villamosszékbe ha cserébe aztmondanák hogy "igen, te egy fasza gyerek vagy"

Istenem mennyit szivattak már ha épp fehér zokni volt rajtam vagy kondicipőben mentem süliba amiben előtte füvet nyírtam és fehér volt de utána már a nedves fű miatt egy folt lett...és az az eredmény hogy kinevetnek de csak mert sikettél a buszra és nem volt időd lecserélni..minden szaron lehet csámcsogni..

Vagy amikor dumálsz egy csajjal és egy valami kis hülye féreérthető marhaságot mondasz és már le is lépett mert 26 másik barom ír neki és 300 like ja van egy darab képén..minek ez a sok szar miért mindenkinek az a véleménye ami a kis barátnőinek is a véleménye amikor igazából rohadtul nem is ilyen csak bemagyarázzák maguknak mert fontos hogy mit gondolnak róla a többiek..senki nem mer már őszinte lenni..

2014. okt. 11. 02:36
 6/15 anonim ***** válasza:

abban az esetben van így esélyed,ha a külsődbe szeret bele a lány,vagy a látványos tetteidbe.

a másik kérdésedre meg a válasz.

amit írsz,az már a komfort-vagy bizalmi-zóna,amikor felépítetted a bizalmat,akkor lehet vele rendesen normálisan és őszintén beszélni.

ha nincsen komfort és úgy kezdesz el lelkizni,vagy közeledni fizikálisan,akkor kocc lesz.

és nem hónapokról beszélek,mert egy jó emberismerő manipulátor pár óra alatt ki tud alakítani bensőséges komfortot.

2014. okt. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor ugyanez egy lany szemszogebol: megtetszik egy tok edes,total szerencsetlen,folyton benazo srac aki azon kivul h bamul,meg elpirul semmit nem bir csinalni.Ha a lany elhivja randizni,akkor is csak all mint egy darab szerencsetlenseg es semmit nem csinal mert ilyen gondolatai vannak:


-az a mentalitasa h o luzer

- a csaj csak szorakozik

-biztos felreertett valamit

-mi van ha nem tud megszolalni randin

-o ronda es nincs benne szeretnivalo

- a csaj majd ugyis megcsalja


A lanynak o a leghelyesebb pasi a foldon,de tobbet nem tud tenni hiaba szereti....


Ennek fenyeben a velemenyem az,h leszarom a felenk toketlen csavokat,ezerszer inkabb elmegyek egy egeszseges onbizalommal rendelkezo pasival aki kepes arra h bevallalljon.


Konkretan odaig jutottam h felolem az onsajnaltato luzer fa..kalapok ki is halhatnak.

2014. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok annyit meg hozzatennek,h nem varja el toled senki,h letamadd a csajt es lefekudj vele fel ora utan,de azt igen,h elvanszorogj egy szajbatekert randira es kepes legyel ket szot kinyogni.Ha nagyon bena vagy akkor a lany majd segit onnantol,de ez a bamulas meg teszetosag ez agyhalal.


Valojaban magatokat assatok el,mert az egeszet lejatsszatok fejben,mert ugy erzitek h nektek ez ugysem johet ossze.Morgás off.

2014. okt. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, #7-#8-as! Ki fogunk halni, szebb lesz a világ nélkülünk. ;)
2014. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Ha nagyon bena vagy akkor a lany majd segit onnantol,de ez a bamulas meg teszetosag ez agyhalal."


Na azért ekkorát ne hazudj aranyom...

Valóban így lenne az okés csakhogy ez sajnos nem igaz és ezt te is tudod.

2014. okt. 11. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!