Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek bejönne egy...

Lányok, nektek bejönne egy olyan fiú, akinek sok ötlete van, szeret szervezni, irányítani, érdekli őt a filmforgatás, fényképezés, jól rajzol, jól megtudja "dizájnolni" a dolgokat?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a NORMÁLIS válaszokt! :D :D :D

2014. ápr. 17. 11:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Naná!
2014. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Légyszi kort is írjatok...
2014. ápr. 17. 12:02
 3/16 anonim ***** válasza:
Én nem. El is árulom miért: mert vetélytársnak érezném. Én is ötletgazdag vagyok és rajztudásom is van. A fényképezés és filmforgatás is a pályámon van. Egyszer csak versengés lenne a dologból ami az én esetemben semmi jót nem jelent. Örökös veszekedések, jobbnál jobb ötletek, majd úgy ellapospdunk hogy az szörnyű. Végül a harcnak fájdalmas vége lenne és már tömkre is tettük egymást. Itt a vége fuss el véle. Nekem ilyen meggyepált élet nem kell.
2014. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem. A szervezés, irányítás, kreatívkodás elég fárasztó, már ha túlzásbavitt. És nálad szerintem erről van szò. Viszont az jó, ha van hobbid.(film, fényképezés..)
2014. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja és 25N
2014. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Énnálam ez csak hobbi az egész...és az ötleteket is csak akkor "szedem elő" ha szügség van rá.
2014. ápr. 17. 12:22
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyrészt nem érdekel a fényképezés, filmforgatás, eléggé távol áll tőlem és remélem úgy is marad. Másrészt nem igazán szeretem ezeket az állandóan szervezkedős embereket, akik mindig kitalálnak valami hülyeséget és nagy részt semmi nem lesz belőle. Azt meg végképp nem ha parancsolgatnak nekem, márpedig az irányítás ezt foglalja magába.

19L

2014. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem igen, mert ezeket érdekesnek találom és bejön ha vkinek van vmi hobbija és nem csak otthon unatkozik

17/l

2014. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nekem bejönne:) de ha van egy srác, aki tetszik nekem, akkor majdnem mindegy, hogy mi a hobbija. 16L
2014. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem igen, mert engem is ezek érdekelnek. 21L
2014. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!