Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Van egy nyomi fiú a suliban.12-es.Én9-es vagyok.Megtetszett.Még életemben nem beszéltem vele, és nem merek odamenni hozzá.Mit csináljak, hogy észrevegyen?Hogyan kerülhetnék hozzá közelebb?Nem az a lány vagyok, aki csak úgy beszélget a fiúkkal.ha oda is mennék, max. hebegnék-habognék.Mit tegyek? 15/L

2014. okt. 4. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hebegj-habogj neki egy kicist, elhet megtetszik neki :-)...
2014. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az a baj,hogy lehetőségem sincs nagyon odamenni hozzá, mert mindig az osztálytársaival van.A nevét már tudom.Kerestem facebookon,de nincs fent.Meg ha lenne lehetőségem rá,hogy odamenjek sem mernék odamenni.
2014. okt. 4. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Van egy nyomi fiú..!?


Csak nekem vesztette itt értelmét a dolgokat dolog?

2014. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miert, van aki a kivert, azott kutyakat szereti, nem a verswnykepes tenyeszkanokat..,
2014. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo: marpedig mese nincs, vagy erot veszel magadon, vagy sose fogja megtudni, h mit erzel
2014. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja es nem feltetlen szoban kell megtenned.. Leirod egy papirra, a telefonszamoddsl, kezebe nyomod, es elfutsz... Ha kolcsonos, ugyis keresni fog
2014. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs is telefonszámom....Na, nem is ez a lényeg.Majd próbálkozok.van még rá egy kis időm,Amíg elballag a suliból.
2014. okt. 4. 16:04
 8/8 anonim válasza:
Hát hogyha "nyomi" akkor menny oda hozzá, mit veszithetsz.. Ő ugyis 12 es te meg 9 szval.. :D
2017. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!