Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennél többet már nem tudok...

Ennél többet már nem tudok tenni azért, hogy legalább csak észrevegyen valaki. Hogyan tovább? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csinosan, nőiesen öltözködöm, sportolok, odafigyelek a hajamra, sminkre (nem, nem méteres vakolat), de még csak rám se néz senki. Intelligens vagyok, jó szakon tanulok, elvileg még okos is vagyok. Megtanultam sütni-főzni. Akik ismernek, azok szerint kedves, segítőkész és megbízható vagyok.

Mégis mit tehetnék még többet, hogy legalább észrevegyen egy férfi? Egyetlen egy jelentkező nem akad, soha nem kezdeményez nálam senki. Mit kéne még tennem, hogy ne így legyen? Nagyon el vagyok már keseredve...


(Képet nem küldök, privát üzeneteket sem kérem, egyik sem tartozik a kérdéshez.)


2014. jún. 1. 23:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem akad egyetlen egy jelentkező sem, de azért ne jelentkezzünk! :D


Nem lehet, hogy az "életben" is ilyen ellentmondásos vagy?

2014. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

" Nem akad egyetlen egy jelentkező sem, de azért ne jelentkezzünk! :D "


Csak nem szeretnék itt ismerkedni (ahogy társkeresőn sem). Nem szeretek arctalanul ismerkedni, ennyi.

2014. jún. 1. 23:56
 3/23 anonim ***** válasza:
talán túl jó vagy és nem mernek közeledni feléd de attól még felfigyelnek rád!
2014. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Oké, csak mondom, hogy itt van máris egy szűrő. Így nem igaz az, hogy nincs jelentkező. Ki tudja hány ilyen feltételt szabtál még, amit nem írtál le.
2014. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Pedig lehet jobban járnál. Meg különben sem arctalan, hamar meg lehet beszélni egy találkozót.

A kérdésre reagálva: Nehéz így bármit is mondani, hogy nem ismerünk és még képet se mutatsz. Lehet, hogy sminkeled magad, de pl nem illik hozzád. Vagy drága, csinos vagy éppen sportos ruhákban mászkálsz, de nem neked való. Látatlanban nem lehet semmit sem mondani.

2014. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
SZEMÉLYESEN szeretek ismerkedni, ennyi a feltétel.
2014. jún. 1. 23:59
 7/23 anonim ***** válasza:

Valami nagyon el van nálad csúszva, ha jelentkező sincs.

Egy csinos fiatal lányt lépten-nyomon megtalálnak a pasik.

Duci vagy, apácának nézel ki, punk hajad van, vagy mi?

2014. jún. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltad már, hogy ránézel férfiakra?
2014. jún. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, nem öltözöm apácának, hétköznapi a külsőm és szoktam nézni férfiakra, akik aztán hülyén néznek rám.
2014. jún. 2. 00:07
 10/23 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!