Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennél többet már nem tudok...

Ennél többet már nem tudok tenni azért, hogy legalább csak észrevegyen valaki. Hogyan tovább? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csinosan, nőiesen öltözködöm, sportolok, odafigyelek a hajamra, sminkre (nem, nem méteres vakolat), de még csak rám se néz senki. Intelligens vagyok, jó szakon tanulok, elvileg még okos is vagyok. Megtanultam sütni-főzni. Akik ismernek, azok szerint kedves, segítőkész és megbízható vagyok.

Mégis mit tehetnék még többet, hogy legalább észrevegyen egy férfi? Egyetlen egy jelentkező nem akad, soha nem kezdeményez nálam senki. Mit kéne még tennem, hogy ne így legyen? Nagyon el vagyok már keseredve...


(Képet nem küldök, privát üzeneteket sem kérem, egyik sem tartozik a kérdéshez.)


2014. jún. 1. 23:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg jó lenne látni rólad egy képet.
2014. jún. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Jaja, foleg ruha nelkulit. :D
2014. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szia!


A leírásod alapján szimpatikus vagy.

Úgy látom a hozzászólásokra nem válaszolsz. Ha valaki szeretne Veled beszélgetni, ismerkedni, azt hogy tehetné meg?

Nem tudnál most kivételt tenni a privát üzenetek visszautasítása ügyében?

2014. jún. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!