Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennél többet már nem tudok...

Ennél többet már nem tudok tenni azért, hogy legalább csak észrevegyen valaki. Hogyan tovább? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csinosan, nőiesen öltözködöm, sportolok, odafigyelek a hajamra, sminkre (nem, nem méteres vakolat), de még csak rám se néz senki. Intelligens vagyok, jó szakon tanulok, elvileg még okos is vagyok. Megtanultam sütni-főzni. Akik ismernek, azok szerint kedves, segítőkész és megbízható vagyok.

Mégis mit tehetnék még többet, hogy legalább észrevegyen egy férfi? Egyetlen egy jelentkező nem akad, soha nem kezdeményez nálam senki. Mit kéne még tennem, hogy ne így legyen? Nagyon el vagyok már keseredve...


(Képet nem küldök, privát üzeneteket sem kérem, egyik sem tartozik a kérdéshez.)


2014. jún. 1. 23:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem túl merev vagy, pl netes beszélgetésből is lehet találkozás, senki sem akar csak neten beszélgetni. Így kizársz egy esélyt.
2014. jún. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
20 fölött.
2014. jún. 2. 00:09
 13/23 anonim válasza:
Itt sokan észrevettek. De a kérdésre nem tudok válaszolni. Talán megijeszted őket. Engem is megijesztettél és nem is írok rád.
2014. jún. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én írtam neked ennek ellenére. Tudod, egy ilyen kérdésre nem lehet úgy válaszolni, hogy semmit sem tudunk rólad. Bár pár levél kell, hátha abból le lehet szűrni valamit.
2014. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ja, tök ijesztő csaj:(

akkor se mertem volna ráírni, ha nem írja oda, h ne

2014. jún. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Kép alapján meg lehetne mondani, hogy a kinézeteddel van-e a gond.
2014. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
még egy rád hasonló képet sem tudsz küldeni?
2014. jún. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

1, Ha el vagy keseredve nem zárhatod ki a netes társkeresést mert azok a tulajdonságaid amiket leírtál nem olvasható le a külsőről. Gondolom ezeket fontosnak tartod és büszke vagy rájuk, ezeket vagy elmondod egy beszélgetés során vagy pedig leolvassák az adatlapodról.

2, az elkeseredettség kiül az emberre és ezt érzik a pasik, lazábban kell venni a dolgokat és azzal is "flörtölni" akitől amúgy nem akarsz semmit akkor könnyebben tudsz majd a kiszemelt pasival ismerkedni. És nem minden esetben a pasik kezdeményeznek.

Remélem tudtam segíteni.

2014. jún. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Nemtudom, mosolyogj sokat, öltözz szexin (de szolidan azér), légy vidám és nyitott, bulizz és ha vmelyik pasi tetszik nézz a szemébe.

Az is lehet hogy vmi fura kisugárzásod van ami miatt a pasik nem mernek nyomulni, ekkor 1. légy lazább és mutass jeleket neki vagy 2. ne légy depis vagy gyülölködő, szeresd magad higgy stb.

2014. jún. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatod meg értékeidet a férfiaknak, nem tűnsz ki a kisugárzásoddal a többi nő közül. Csak álmodozol, de így az élet elmehet feletted. Menj oda egyedül lévő pasikhoz, kezdj beszélgetni velünk bármiről:))
2014. jún. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!