Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Van egy fiú aki nagyon tetszik. Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek , hogy észrevegyen. Most éppen nálunk lakik mint minden nyáron. Nagyon jól kijövünk csak 3 év van köztünk és nem hiszem , hogy valaha észrevenne . Mit tegyek?

2014. júl. 2. 15:15
 1/8 anonim válasza:
Ha nálatok lakik, akkor tuti észrevett. :) Beszélgess vele. :)
2014. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kitalálom 13 évesek vagytok! talált?
2014. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nálatok lakik, akkor hogyhogy nem vesz észre?


Vagy nem a bátyád az?? Mi az, hogy veletek lakik???

2014. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 menta34 ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Állj elé, és integess két kézzel. Ha így sem megy, ugrálj közben, és kiabálj amilyen hangosan csak tudsz.
2014. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Járkálj otthon meztelen, tuti észreveszi.
2014. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hordj láthatósági mellényt.
2014. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Én is hasonló helyzetben vagyok, bár az illető nem velünk lakik és már év éve elballagott az iskolából, de mivel közel lakunk egymáshoz szoktam látni.

Ha olyan lány vagy, aki kicsit szürke, nem nagy társasági ember és nem vagy megelégedve a külsőddel (lásd én), akkor ideje egy nagytakarításnak kívül belül. Én picit duci vagyok, szóval jelenleg diétázom, teljesen átvariáltam a gardróbomat nőies (figyelem, nem prostis!) darabokra, a cipők terén is igényes vagyok és egyre jobban érdekel a bőröm, a smink. A legjobb, ha különböző arckrémeket, pakolásokat használsz, amik kiegyenlítik a bőrt és BB/CC krémet, ami egyben ápol, olyan, mintha nem is lenne rajtad semmi és eltünteti a bőrhibáidat, sőt még pattanásos se leszel.

Egy szóval érezd magad jól a bőrödben és ha szerencséd van, fel tudod kelteni az érdeklődését.

(Bocsi, hogy hosszú lett. Esetleg ha van még kérdésed, írhatsz privátot)

2014. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!