Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lány tetszik nekem mit...

Egy lány tetszik nekem mit tegyek hogy "észrevegyen"? Ruha viselkedés ajándék stb

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Lökd fel...

Akkor biztos hogy észre vesz :DD

2013. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves most komolyan!
2013. júl. 26. 20:11
 3/7 anonim válasza:
Udvarolj neki és mondj szèpeket . Mondd neki hogy csinos vagy pl h de szép szemed van vagy ami neked tetszik rajta és a lényeg az hogy légy csak bátor..:)) mondhatod azt is hogy mit nem adnak ha egy ilyen barátnő d lehetne vagy ilyenek.. van olyan lány aki egyáltalán nem várja el hogy vegyél neki valamit de egy szál Rózsa meg a szavaid kimondják az érzéseid. En pl a külsőre való odafigyelèsre csak annyit mondok hogy naponta fürödjön és nem az a lényeg hogy márkás cuccai legyenek hanem hogy menjen egymáshoz. Pl öltönyhöz ne vegyen fel szaros gumi csizmát..:)
2013. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
De ha gondolod írhatsz es mondom tovább ha erdekel
2013. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hú, tehát ajándék meg rózsa semmiképp!!!

Ezek már csak komolyabb kapcsolatban megengedettek.

Elég rosszul tud kijönni akár egy szál rózsa is az első randin.

2013. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jöhet több de van egy másik csaj az is tetszik de az szerelmes egy ,ásik srácba az osztályból de õ nem szerelmes belé. Szóval mi van ha az a csaj nem szerelmes belém és pl ki fog cikizni
2013. júl. 26. 21:05
 7/7 anonim válasza:
Semmiképp ne virágot. Mivel lány vagyok ezért tudom hogy az első randinál (vagy előtte) egy picit fura. A lényeg, hogy mikor a közelében vagy akkor legyél olyan, mint mindig és figyelj arra, hogy mindig ápolt legyen a kinézeted. Az első randira pedig max valami apró cuccot vigyél neki, de ne nyiss rögtön virággal!
2013. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!