Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit akarhat a lány?

Szerintetek mit akarhat a lány?

Figyelt kérdés

A Twoo nevű oldalra regisztráltam és egy lány vissza is írt nekem. Jól elbeszélgettünk egyébként de nem tudom mit akar. Az adatlapján az van kint hogy "új barátokat keres". Azt mondta hogy egyik barátnője vette rá h regisztráljon ide mert ő itt ismerte meg a barátját. Ebből nekem az jön le h nem csak barátokat keres az oldalon.

Már beszélgetek vele egy ideje, sokmindent elmondott magáról. Felvetettem neki h találkozhatnánk és semmi kifogása nem volt, ezen a hétvégén találkozok vele. Leszögezte hogy ez nem randi.

Nem firtattam a dolgot de szerintetek mi lehet ez?


2014. okt. 2. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátokat keres, a találkozó nem randi. Ha ezt kijelentik, akkor komolyan is gondolják, úgyhogy innen csak akkor menj tovább, ha számodra a barátság is elfogadható.
2014. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem kapásból friend zone.:D
2014. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na majd találkozás után meglátjuk :D

Egyenes ember vagyok, rá fogok kérdezni majd élőben hogy hogyan is gondolja.

2014. okt. 2. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!