Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány ezt kérdezi,...

Ha egy lány ezt kérdezi, akarhat valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lánybarátom (de nincs kijelentve hogy mi barátok vagyunk, csak szerintem), aki megkérdezte tőlem, hogy hogyan vegyen rá egy srácot arra hogy elhívja őt randizni, úgy hogy nem a ő kezdeményez hanem a srác. Nem mondta hogy ki az a srác. És mostanában állandóan rámírogat a lány, olyanokat ír hogy hiányoztam neki, meg hogy mennyire bízik bennem. Nekem gyanús hogy akar többet is. Szerintetek akar?

18/f


2014. szept. 14. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Így működik a filmekben, a valóságban viszont nem.
2014. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Van esély arra hogy akar valamit szerintem.Nálam egy csaj pont ugyanezt mondta,utólag meg mondta hogy miért csinálta:azért mert félt elmondani hogy tetszek neki mert nem volt benne biztos hogy kölcsönös.
2014. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát nekem volt már dolgom hasonló lánnyal, aki így akarta kiprovokálni a kezdeményezést :D De ennyiből nehéz belelátni, ezt neked kell érezned... Hívd el valahova, hogy szeretnél vele élőben is beszélgetni, aztán meglátod mit reagál :)
2014. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hivdd el valahova és kiderül. :)
2014. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!