Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Elég szegény csajról van szó. Ő már tervezget, hogy kinek mit tud adni karácsonyra, mennyit kell félretenni, satöbbi, de mikor őt kérdezték, mit kér elintézte annyival, hogy nem tudja, igazából mindene megvan.


Már hogy lenne meg egy szegény lánynak mindene?

Nem ironikus kicsit?


2014. okt. 1. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Irigylem őt. Attól még lehet boldog. L
2014. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok embernek nem a kézzel fogható dolgok kellenek.
2014. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy angyalka:)
2014. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy nem anyagias és nem szereti a fölösleges kacatokat. Amire pedig tényleg szüksége lenne, azt nem meri mondani. Mert vagy drága, vagy cikinek gondolja.
2014. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem az ajándékokról kellene szólni a karácsonynak és az egész ünnepnek. Ha van élettársa, szerető családja akkor én elhiszem, hogy mindene megvan attól, hogy szegény.
2014. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Kívül szegény, de belül gazdag....


Ha ez neked ironikus, akkor nem elég érett a gondolkodásod.

2014. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi irónikus? nem kell rá költeni :D egyébként meg sz*art sem érnek a tárgyi dolgok.Meg a karácsony is kb annyit.
2014. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
sztem ha nincs is megmindene, de pofátlanság kérni, figyeld, és hidd el rájösz minek fog örülni
2014. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Ilyen vagyok én is. Sosem fogadok el semmit. De egyébként én nem tervezgetem. Szerintem a karácsony a világ legnagyobb képmutatása. 3 napig mindenki eljátssza, hogy csupa szeretet járja át, majd hódolva a fogyasztási őrületnek, összevásárol minden szart, még nagyobb kárt okozva a bolygónak. Ez aztán a "szeretet" ünnepe. Több millió állat legyilkolásával, és a bolygó elpusztításával ünnepli a karácsonyt az ember, miközben eljátssza, hogy mindenkit szeret 3 napig, de belülről ordít a gyűlölettől és fájdalomtól.

Nálam a karácsony egy 3 napos gyász. Gyászolom az emberi intelligenciát.

2014. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!