Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

22 éves, kb 16-nak néz ki. Szép arca van, mint egy játékbabànak, alacsony és karcsú.

Nagyon kislànyosan viselkedik idegenek és barátok társaságában. Amikor sétálni voltunk, véletlenül beleült egy szál csalánba, és kitalálta, hogy nem tud járni, vinni kell. Ezt mindenki olyan édesnek találta. Máskor meg gyerekdalokat énekelt az utcán, tépkedte a füvet, ami a keze ügyébe került séta közben, mint a picik. Meg nyávogott, hogy szerezzünk neki almácskát. Nyafogva beszélt ("nyanya nyunu nyinya és hasonlók), és mindenki el volt ájulva, hogy kis cuki. Meg meglátta a kacsákat és:"kacsiii!" mint a 4 évesek.


Tényleg ez kell a férfiaknak?


Kort is!


2014. szept. 8. 13:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
83%
Nyomorék csicska.
2014. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit visszamaradott ... Kezelik?

De mondjuk, ha lenyeli, azzal sok mindent tud kompenzálni ...

2014. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha termeszetesen jon belole, akkor aranyos is lehet.


38F

2014. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát szerintem a fejebe valami elhasználódott vagy én nem tudom......de ez rohadtul sok..... 22 évesen........... 21/f
2014. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jézusom, tuti nem normális.

Kezeltetni kellene.

2014. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kurtz Bickle ***** válasza:
Éli az életét úgy, ahogy neki kényelmes - de nyilván mégsem bánt vele senkit - és magasról tesz a véleményetekre. Nálam ez nagyon nagy piros pont. :-)
2014. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"22 éves, kb 16-nak néz ki. Szép arca van, mint egy játékbabànak, alacsony és karcsú."


Igen nekem most pont ez kéne! :D De szerintem másnak is.

2014. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Az nem baj, ha szép arca van és fiatalos kinézetű. Viszont a gyerekes viselkedésétől begurulnék egy idő után.
2014. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Taszító.
2014. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha természetesen viselkedik és nem megjátszott, akkor nincs vele probléma. Ezzel másoknak nem árt, ha ő így érzi jól magát, akkor hadd csinálja.
2014. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!