Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

22 éves, kb 16-nak néz ki. Szép arca van, mint egy játékbabànak, alacsony és karcsú.

Nagyon kislànyosan viselkedik idegenek és barátok társaságában. Amikor sétálni voltunk, véletlenül beleült egy szál csalánba, és kitalálta, hogy nem tud járni, vinni kell. Ezt mindenki olyan édesnek találta. Máskor meg gyerekdalokat énekelt az utcán, tépkedte a füvet, ami a keze ügyébe került séta közben, mint a picik. Meg nyávogott, hogy szerezzünk neki almácskát. Nyafogva beszélt ("nyanya nyunu nyinya és hasonlók), és mindenki el volt ájulva, hogy kis cuki. Meg meglátta a kacsákat és:"kacsiii!" mint a 4 évesek.


Tényleg ez kell a férfiaknak?


Kort is!


2014. szept. 8. 13:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem a férfiaknak nem az kell. (szerintem)
2014. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát engem felidegesítene. Nem hiszem, hogy a fiúknak tetszik, inkább csak úgy kezelik, mint egy gyereket.
2014. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
én tuti megcsapnám, ha ilyen nyávogós ringyó lenne a barátnőm
2014. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem félreérthetted és 12 éves, de a csöcsi miatt 16-nak néz ki :)
2014. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!