Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Nem illik a külsöm a személyiségemhez. Nem én találtam ki, rengetegen mondják.


Szöke hosszú hajam van, babaaercom, telt ajkaim, nöies alakom, nagy mellem. Meg bekèpzeltnek nèzek ki, amiért túl egyenes a tartásom. Jellemre viszont nagyon visszafogott és csendes vagyok.



Mit gondoltok arról, ha valakinek ilyen szinten nincs harmóniában a külseje a jellemével?


Mit tudok tenni


2014. szept. 14. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor írtad, hogy babaarc, szőke hajjal és nőies alakkal, azt hittem az jön, hogy egy engedetlen, minden lében kanál, nagyszájú és vagány csaj vagy. Ööö... szóval szerintem pont hogy illik a külsőd a személyiségedhez.
2014. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így működik. Max. az öltözködés és hasonlók (pl. smink) az, ami a személyiséggel összeütközésben lehet. Az arcvonások, alkat nem.
2014. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A smink se. A testtartást se mondja meg, hogy milyen vagy. Talán a menésed. Az arcból lehet még személyiséget kiolvasni, mint a nézés.
2014. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerkednék vele azt.:D
2014. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!