Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erröl a lányról?

Mit gondoltok erröl a lányról?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha a 19. századból maradt volna vissza. Munkába ugyan jár, de otthon mindent kézzel csinál (mosás, mosogatás). Nem jár bulizni, mint minden normális korabeli, hanem otthon bújja a könyveit (nyelveket tanul, olvas), vagy valami munkájával kapcsolatosat csinál. Nem jár vásárolgatni, meg szoliba, és hasonlók, mint ahogyan azt az ö korában illene. Van ennek egyátalán élete?

Öltözködni is csak olyan egyszerüen szokott, nadrág+póló, meg összefogott haj. Aztán meg van lepve, hogy csak 2-3 barátja van. És ez az unalmas nem iszik, nem cigizik, nem beszél csúnyán, mert ö jókislány. Agyilag meg 10 éves. Bár már azok is isznak...


Ennek ennyire nincs élete?


(21 éves)


2014. szept. 8. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
De rettentő unalmasan hangzik a leírásod :-)
2014. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háát lehet h neki így jó....
2014. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Illik szoliba járni? És cigizni is kell? Ja, hogy tüdőrákja legyen, nem? Vagy érszűkülete? Nem ez az élet, és, ha valaki ilyen miatt nem akar barátkozni, akkor elmehet a jó b... pba. Ennyi.
2014. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Téged ezek érdekelnek, ennyi. Nem lettél ettõl számomra rossz ember, és mi is kézzel mosunk, mosogatunk itthon.
2014. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Agyilag meg 10 éves"

????

Ezt hogy érted?

2014. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
bár géppel mosunk, de kézzel mosogatok, én főzök, imádok olvasni, suliba járni is imádok, mert imádom az ottani közösséget, mert rengeteket lehet ökörködni, jó a hangulat, viszont a bulikat utálom, egyszer se rúgtam be, bár inni szoktam, nem cigizem, ja s csak 1 barátom vokt 2 hónapig (dobtam).. öhm akkor most én is unalmas lennék..hmm kétlem, imádnak az osztálytársaim, a haverjaim, nélkülem az oszttársaim csüggednek, mert én vagyok az aki rengeteget nevet (ezt ők mondták) s aki felviditja őket..szóval szerintem az a baj hogy nem ismered jól a csajt, vagy esetleg ő nem ajarja hogy megismerd.. ne ítélj el másokat, én se ítéllek el.. pedig megtehetném 18/L
2014. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi jogod van más életéről véleményt formálni és ítéletet mondani?
2014. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!