Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha azt mondom, hogy pasit...

Ha azt mondom, hogy pasit szeretnék, miért gondol mindenki arra, hogy szexre vágyom?

Figyelt kérdés
14 évesen!!!? Szex nélkül nincs kapcsolat vagy mi???

2014. okt. 1. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
14 évesen a töri atlaszért legyél oda, ne a pasikért!
2014. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mert általában szex is van a párkapcsolatokban. Most írhatnám,hogy még korai neked a szex meg ilyenek de nem mondom mert ha nekem 14 évesen lett volna rá lehetőségem nem hagytam volna ki semmiképp(17/f vagyok egyébként). Én azt vettem le,,hogy nem is vágysz a szexre ami érthető,de nehezen találsz olyan csávót aki ugyanezt gondolná(pláne ha kicsit idősebb korú) és hajlandó lenne "kispórolni" a kapcsolatból a szexet egy kis időre.
2014. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez most lehet illúzióromboló lesz, de minden párkapcsolat előbb utóbb eljut a szexig. Jó a te korosztályodban még nem, de később azért ez egy általános dolog, hogy ha egy pár összejön akkor szexelnek is, és nem fognak hónapokat várni az elsőre, hanem 1-2 randi után ha a kiválasztottban van fantázia akkor a szex is előbb utóbb megtörténik.

Az egyéjszakásokról meg most nem is beszélnék.

És mi fiúk, meg aztán főleg puncifixáltak vagyunk.

Nem csak szexre kell egy lány, és nem cska ennyit akarunk tőle, mert ha kapcsolatról van szó fontos hogy együtt az ágyon kívül is jól érezzük magunkat, de ugye mindenki magából indul ki. És mivel a srácok sokkal inkább szex orientáltak, főleg a te korodban mikor ébredeznek a hormonok és a domb oldalban guruló krumplit is meghágnák ha van rajta lyuk, így természetes, hogy "félreértik".

Persze annyi eszük meg lehetne, hogy korodnál fogva nem a kefélés az első amire te gondolsz.

De ez ilyen. Pár év múlva szerintem megérted.

2014. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!