Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves vagyok és szerintem...

14 éves vagyok és szerintem meleg! Ez normális eben a korban?

Figyelt kérdés
Én ha igen, akkor vanak mások is?

2014. szept. 30. 16:41
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

Hááát igen, 10 éve már. Nem kell elhinni.

Sosem nézem meg a fiúkat, sosem akartam velük bizalmasabb viszonyba lépni, sosem éreztem vonzódást, nem akartam szexuális kapcsolatba lépni velük, nem is tettem, mi több ezernyi szerszámot láttam tusolókban éveken át (elég sokat sportoltam) de egyiket sem találtam vonzónak.


Mindezt fel tudom sorolni.

Kérdezőről viszont semmi olyat nem tudunk, hogy szerinte miért meleg. Az égvilágon semmit.

Kérdező felsorolhatná, hogy ő miért gondolja magát melegnek, mert ennyiből simán lehetne "divatleszbi" is amivel szintén találkozunk itt a gyk-n is.


Szóval jelen állás szerintem nem mondhatjuk, hogy tényleg meleg, sem azt, hogy nem az. Semmi konkrétum, semmi kiinduló pont, csak egy 14 éves gyerek azt mondja, hogy szerinte az.


Te is beláthatod, hogy ez így van.

2014. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

#33


Kezdesz trágár lenni ;) Csak nem megfogtalak? ;)


Az, hogy ha tényleg meleg normális e, az megint másik kérdés. Ő ilyen, és kész, normális. Mi azon kaptunk össze (azt nem fogod fel), hogy tényként állítasz olyasmit amiről lövésünk sincsen, nem is lehet ennyiből.

Tehát azt, hogy meleg e valójában! Még mindig itt tartunk. Lehet, hogy 10 éve más jelei voltak annak, hogy valaki meleg e tényleg, de nem hiszem ;) Márpedig kérdező ZÉRÓ konkrétumot írt!

Komoly nálad a zavar.

2014. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

még mindig keversz valakivel. én nem állítom, hogy meleg ő mondja magáról, és ennyi elég is. nem neked kell eldönteni, hogy meleg-e vagy sem. a lényeg, hogy ő ugyanúgy tudhatja 14 évesen, hogy meleg, ahogy te tudhatod 14 évesen, hogy hetero vagy.



ja, és még mindig várom a forrásmegjelölésedet, anélkül hiteltelen vagy...

2014. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

#33


Látom nem értjük egymást.

Egyből bemondásra elfogadod, hogy ő gyerek létére ezt fixen tudja, holott 90% ekkor még nem. Mindenféle konkrétum nélkül. Ehhez nincsen mit hozzátenni, én itt kiszálltam.

Ha ez az egyszerű gondolat nem megy át, nem fogom darálni az ecetet veled. (viszont ha tévedtél most jól megszivatod a kérdező szexualitását nem kicsit!)


Forrás? Gyalogoljak le a pinyóba ássam elő a régi jegyzeteimet, aztán irány az OSZK, kérjem ki a kötelezőmet, olvassam át újra, és fénymásolatot linkeljek ide neked, mert ha nem a pici lelked szerint akkor hiteltelen vagyok?

Olvasd el magad a vonatkozó könyveket (Dr. Rusz Edit műveit tudom javasolni nagyon!) ha ennyire kötöd az ebet a karóhoz. (nem ártana teszem hozzá)


Részemről én kiszálltam.

2014. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

ha te tudhattad fixen, ő is tudhatja.


"Forrás?"


igen forrás. képzeld, én meg azt olvastam, hogy már 6 évesen biztosan tudjuk. kihez vonzódunk 98%-ra. nagyon tudományos könyvekben olvastam ám :D 3 évvel ezelőtt, de most nem fogom kikeresni neked, mert el vannak rejtve :D ovasd el magad a vonatkozó könyveket (prof. J. Michael Bailey műveit tudom javasolni nagyon!) ha ennyire kötöd az ebet a karóhoz. (nem ártana teszem hozzá) :D

2014. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!