Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves vagyok és szerintem...

14 éves vagyok és szerintem meleg! Ez normális eben a korban?

Figyelt kérdés
Én ha igen, akkor vanak mások is?

2014. szept. 30. 16:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

#20


Ez nem homofób duma te. Egyelőre te égsz nem kicsit :D

Olvass már el pár témával foglalkozó könyvet!

Egyelőre eldöntötted a kérdezőről, hogy meleg! Csak egy komplett tudományág mondja azt, hogy azért, mert egy 14 éves annak gondolja magát még nem biztos, hogy az.

Örülök, hogy 4 sorból amit eddig a kérdező leírt máris okosabb vagy mint egy komplett tudományág által írt könyvek :DDDDDDDDD

Nyugodtan hajtsd a magadét, nem lesz igazabb attól még.

2014. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Ha te olvastad őket miért olyan nehéz alátámasztani az álláspontodat?
2014. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Mit kéne alátámasztani???

Világosan le van írva, hogy mi a helyzet. Kevés az aki tényleg tudja, és a többség nem, vagy csak a kíváncsiságát érzi úgy,hogy ő valóban az.


Az alapvetés még mindig ugyan az!

NEM tudod itt a gyk-n egy 14 éves kiforratlan szexualitású gyerekről megállapítani, hogy valóban tényleg meleg, vagy csak "szerinte" az.

Akinek ez sikerül ennyiből és itt annak gratulálok TOP szexuálpszcihológus lehet, mert ezt egyik sem merné kijelenteni egyértelműen. Ezen mi nem érthető??????

2014. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 kovpet ***** válasza:
Ha egy hetero 14 éves gyanítaná magáról hogy hetero, akkor is ilyen vehemensen győzködnéd arról, hogy ez még nem olyan biztos?
2014. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Már kifejtettem, hogy egy 14 éves gyerek gyanítja magáról. Az, hogy gyanítja az hol jelent tuti biztosat is????!!!

Nem győzködöm, csak én végig gondolom.

2014. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

még mindig nem oldottad fel az ellentmondásodat.


egyszer azt mondod (saját tapasztalatod), hogy nem kell rájönni a szexuális orientációra, mert mindig is tudja az ember, ki tetszik neki, máskor meg azt, hogy nem tudhatja... akkor most hogy is?

2014. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"mert egy 14 éves annak gondolja magát még nem biztos, hogy az. "


és ha nem az adott személy dönti el, hogy kit szeret, akkor kicsoda? eléggé égő, hogy hivatkozol itt könyvekre, de még nem linkeltél konkrét forrást semmiről... könyvcím, szerző, oldalszám? ne égesd már magad ennyire :D

2014. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

A kérdés személyesen nekem szólt!

Én nem mondtam azt, hogy ez mindenkinél így is van. Meg lettem szólítva, és elmondtam, hogy én nem gondolkodtam ezen!

Idézet!

#14

"összekevered a "később jött rá" és a "később fogadja el" dolgokat. te hány évesen jöttél rá, hogy hetero vagy, kedves dowd?"


#17

"Sosem gondoltam arra, hogy fiúval. Nem volt mire rájönni."


Olvass vissza, ne csak write only legyél. (k. nincsen ellentmondás, benézted!)


Milyen forrást linkeljek? Amikor 10 éve ezt tanultam könyvtárba jártunk nem netről olvastunk. Nem érted, hogy NEM biztos, hogy KÉRDEZŐRE is igaz az állításod???!!!

NEM tudod innen megmondani, hogy kérdező csak hiszi, vagy sem!


Diagnosztizálod fixen melegre a nagy semmiből ez a helyzet!

Egyelőre emiatt te vagy nem kicsit égőben!

2014. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
jaaa értem, tehát neked higgyük el, hogy heteró voltál mindig is, mert te meg tudod mondani magadról, hogy neked mindig is a lányok jöttek be, de ha más mondja magáról, hogy neki meg a fiúk tetszenek, neki ne higgyük el :D oké :D tök világos :D
2014. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"Milyen forrást linkeljek?"


könyv címe, szerző, oldalszám


"Amikor 10 éve ezt tanultam "


10 éve? :D kicsit aktualizálnod kellene az ismereteidet :D

2014. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!