Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves vagyok és szerintem...

14 éves vagyok és szerintem meleg! Ez normális eben a korban?

Figyelt kérdés
Én ha igen, akkor vanak mások is?

2014. szept. 30. 16:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

#10


miért? Te egyből levetted, hogy a kérdező bele tartozik a 10%-ba és nem csak azért merül fel benne a saját neme, mert 14 évesen lát/hall/olvas mást is erről?


Mert én nem merném ezt kijelenteni.

2014. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 kovpet ***** válasza:

"14 éves vagyok és szerintem meleg"


vs


"A melegeknek a töredéke érzi csak fiatal korban, hogy ő más, a 90% később jön rá!"


Ő rájött már most.

2014. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

#12

VAGY NEM! nem tudod kijelenteni. Ha már idézgetünk "szerintem".

Ez közel sem azt jelenti, hogy így is van!

2014. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
összekevered a "később jött rá" és a "később fogadja el" dolgokat. te hány évesen jöttél rá, hogy hetero vagy, kedves dowd?
2014. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
Hali ha akarsz beszélgethetünk! én sokat tudnék neked segíteni, lelkileg nagyon benne vagyok a témába 20/f meleg
2014. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
en is meleg vagyok es 14 ha gondolod irhatsz ha beszelgetni akarsz :) am ez normalis
2014. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

#14


Nem, nem keverem össze. Csak elolvastam pár szexuálpszcihológiával foglalkozó könyvet, és nem csak ideírok. :)


Sosem gondoltam arra, hogy fiúval. Nem volt mire rájönni.

2014. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
aham, tehát akik sosem gondolnak lányra fiúk, azok sem jönnek rá, hogy homoszexuálisok? vagy hogy?
2014. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

#18

még mindig ott tartunk, hogy a kisebb kivételt akarod ráhúzni kérdezőre (immáron erőnek erejével) úgy, hogy nem is ismered és csak ennyiből kéne elhelyezni valahol.

Ha nem érted azt, hogy van olyan aki fixen tudja ennyi idősen, de ő a kisebbség, és nem feltétlenül igaz a kérdezőre mert ennyiből ezt kijelenteni felelősséggel nem lehet, akkor sajnálom!


Attól, hogy létezik a jelenség amit mondasz (nagyon is) az még nem jelenti, hogy a kérdezőre is biztosan igaz is! Pláne nem ennyiből kijelentve!

2014. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

összekeversz valakivel és nem válaszoltál a kérdésre. ami nem is csoda, mert ellentmondtál magadnak :D ebből már elág nehéz lesz még nagyobb égés nélkül kikeveredni...:D


szóval kezdjük újra: téged soha nem érdekeltek a fiúk, mást meg soha nem a lányok (fiúként), ezért te soha nem jöttél rá, hogy hetero vagy, más meg soha nem jött rá, hogy homoszexuális, ennek ellenére te hetero vagy, más meg homoszexuális. ha te már 14 éves korodban meg tudtad mondani, hogy hetero vagy (mivel soha nem érdekeltek a fiúk elmondásod szerint, így +č évesen sem), akkor ő mi a bánatért ne tudná megmondani, hogy meleg, ha nem érdeklik a lányok???? tudsz józan ésszel gondolkozni, vagy csak lököd a süket homofób dumát? :D

2014. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!