Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg hülye lennék, azért...

Tényleg hülye lennék, azért mert állítólag csúnya fiú létemre nem akartam összejönni egy csinos nővel, mert buta?

Figyelt kérdés

Valóban nem vagyok egy szépség, alacsony nagyon kövér fiú vagyok, viszont eszem az van. Talán emiatt is összeakart velem jönni egy csinos ismerős lány, valóban nagyon jó nő, viszont buta. Nekem nagyon fontos a párom okos lány legyen, ezért visszautasítottam.

Barátaim, ismerőseim, agyon szidtak, hülyéztek, mert hogy ilyen nő soha az életbe nem fog velem szóba állni.

Valóban összekellet volna jönni ezzel a lánnyal, mert nagyon jól néz ki?


2014. szept. 25. 18:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Miért lenne kötelező összejönnöd bárkivel, akivel bármi okból nem akarsz?


Jól tetted, és tökéletesen a magánügyed, miért döntöttél így. Kinek mi köze hozzá?

Majd találsz egy hozzád való, csupaszív, okos, aranyos, csinos lányt, és boldog leszel. Ennyi.

2015. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!