Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nekem, ha nincs...

Szerintetek nekem, ha nincs sok pénzem lehet esélyem találni egy csinos kedves őszinte lányt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gazdag, szegény vagyok, de becsületes és őszinte fiú. A mostani csinos lányoknak inkább a pénzesebb fiúk jönnek be, nekünk szegényeknek nehezebb a dolgunk sajnos. Nem is nagyon szeretem a városi lányokat, mindegyiknek csak a hétvégi partik a fontosak, jobban szeretnék megismerkedni őszinte, kedves falusi lánnyal, akinek valóban fontosak még a belső értékek is.
2014. szept. 22. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
összefüggés?
2014. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
összefüggés az tényleg nincs :D
2014. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha jóképű vagy lesz nő! Másképp még falusi se.
2014. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hallottatok már olyat, hogy egy fiatal lányra költött a pasija orrba-szájba? Mert az oké, hogy meghív a Mekibe, de nem öltöztet, és nem ad nekem kajapénzt. Akkor f4szság már ez a téma, komolyan...
2014. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 vorarlberna ***** válasza:
Sajtburgerr.. mmmmmh...
2014. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

3-s totál igazadvan.

Másrészről,a vidékiek beképzeltebek.ebbe élek énis.

2014. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

"Nem vagyok gazdag, szegény vagyok, de becsületes és őszinte fiú. "


A mai lányoknál az összes felsorolt tulajdonságod hátrány!...

2014. szept. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Vidékiek beképzeltek, ezen jót röhögtem. :D


Figyi, én leszólítok lányokat vidéken is, Pesten is. Pesttől 30 km-re lakom, és van hogy felmegyek, ha dolgom van ott. Ahogy sétálok az utcán, és meglátok egy helyes csajt, általában szóba elegyedek vele valahogy. Hamar kiderül, hogy vidékiek-e vagy helyiek a beszélgetés során, és a viselkedésük között ég és föld a különbség.


A pesti csajok nagy része beképzelt, arrogáns, lekoptató és fennhéjázó stílusú, a testbeszédük is sokkal másabb. De mondom, ez EGY RÉSZÜK. Persze beszéltem már nagyképű vidékivel és kedves pestivel is.


Na mindegy. A kérdésre: kedves kérdező, van hogy nem a pénz a mérvadó. Inkább a személyiség, szerintem rendes dolog, hogy becsületes vagy és őszinte. Én is az vagyok. De sajnos a mai divat azt diktálja a lányoknak, hogy a lekezelő rossz fiúkkal kell összejönni, azokról van mit mesélni a barinőknek... a mai 16-2X fiatalok nagy része partizni jár, berúgni, lerészegedni, stb. A kivétel sajnos nehezebben talál párt. Persze történhetnek csodák! : )

2014. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor velem csoda történt és már tart több mint egy hónapja töretlenül egy hihetetlenül elbűvölő lánnyal. Pedig ha valaki, akkor én igazán kedves, őszinte és udvarias vagyok a nőkkel.

Sajnos mind beleestek egy súlyos hibába: olyanok akartok lenni, amit úgy hisztek mások elvárnak, ahelyett, hogy magatok lennétek. A mesterkélt jellemet lehet a legkönnyebben kiszúrni és azon nyomban el vagytok ásva a nő előtt. De majd jön mindjárt valaki, aki elmagyarázza, hogy a mai nők a bunkó pasikra buknak, vagy a pénzre, vagy a külsőre, a többieknek nincs esélyük. És ennek a valakinek általában nincs párja valami rejtélyes okból kifolyólag...

2014. szept. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%
Pontosan, kolléga! A nők a pénzes bunkókra buknak, velük lehet villogni. De persze vissza fogsz jönni, s elmagyarázod, hogy minden nő álma egy szerényen kereső, szerény körülmények között élő átlagos, normális hapsi. Ugyan...
2014. szept. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!