Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a csinos, dögös lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a csinos, dögös lányok tetszenek, lehet esélyem ilyet találni?

Figyelt kérdés
Jobb pasi vagyok az átlagnál, de nem ez a magas, tökéletes arcú filmsztár alkat. És nem akarom szépíteni, csak a "jó csajok" tetszenek. Lehet esélyem ilyennel összejönni?
2014. jún. 19. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
...nah hát...kinek mi a jó csaj öregem
2014. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Régen nekem is elég nagy igényeim voltak, de beláttam hogy lejjebb kell adjam a mércét eléggé mert én nem egy álompasi vagyok. Persze az évek során sokat változtam és nagyon jól kijöttem az egyszerű átlagos lányokkal is.


Amikor nagyon kövér voltam még 2 éve a sors összehozott engem egy igazi bombázóval, jó volt az a fél év, de nem jöttünk ki jól, mert ugye ahogyan megismertük egymást rájöttünk hogy nem egymásra vágyunk.


Aztán jött a szakítás picit formába hoztam magam, leadtam nem kevés súlyfelesleget, igaz hogy még mindig van rajtam jócskán de jól érzem magam a bőrömben és sokan jó véleményt mondanak rólam.


Aztán a munkahelyemen megismertem egy nagyon csinos szimpatikus lányt, féltem attól hogy belül nem fogunk igazán összepasszolni, mert ő eléggé divatos külsejű lány, de végül nagy meglepetésemre sikerült nagyon jól megismernünk egymást és igaz hogy elején nem jöttem be neki de egyre jobban belém szeretett és belátta hogy nem a külső a fontos, és én is beláttam hogy külső ide vagy oda, ha valakivel rendesen megismerjük egymást és türelmesek vagyunk és megszeretjük egymást akkor lehetek akármennyire is visszataszító pasi, lehet egy szép csinos barátnőm.


És ez így igaz már 1 éve vagyunk együtt, nagyon jól kijövünk, boldogok vagyunk, a családunk is elfogad minket, barátaink szintén, igaz vannak nagyon irigy emberek akik kóstolgatnak minket de egy idő után belátják hogy feleslegesen szívják a vérünket :)


Szóval esélye lehet kérdező, mert miért ne lehetne. Csak ne erőlködj és próbálkozz, ne add fel a dolgot, és lehet hogy pont akkor találod meg álmaid nőjét amikor nem számítasz rá.

2014. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan vagy, mint a haverom :D Ugyan ezt hiszi magáról, pedig ..... kicsit téves önképe van :D Ha a "jó csajoknak" te is bejössz, akkor lehet esélyed.
2014. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a jó csajok jönnek be,úgy hogy majd a csaj dönti el.Egyébként ha jó pasi vagy az csak egy dolog,akkor van igazán esélyed ha tele vagy lóvéval,ha azod nincs,akkor egy jó csajt nem fogsz tudni megtartani pár hétnél tovább.


f/27 (egy csóró jópasi)

2014. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, ha valakinek a jócsaj a szoliműkörömpóthajműmellet jelenti akkor igen, az olyanokhoz tényleg pénz kell.
2014. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Signaculum, hogy érted hogy téves önképe van? Azt hiszi hogy jobb mint az átlag, pedig nem, vagy fordítva?
2014. jún. 19. 12:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja amúgy kettes, én nem vagyok kövér vagy ilyesmi. Sportos alkatom van, elég jól öltözködöm, csak a magasságom átlagos, meg az arcom nem feltűnően helyes. Szóval ami tőlem függ azt én megteszem a külsőmért, ezért nem tudom elfogadni, hogy csak olyan csajom lehessen, aki nem tetszik.
2014. jún. 19. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!