Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg hülye lennék, azért...

Tényleg hülye lennék, azért mert állítólag csúnya fiú létemre nem akartam összejönni egy csinos nővel, mert buta?

Figyelt kérdés

Valóban nem vagyok egy szépség, alacsony nagyon kövér fiú vagyok, viszont eszem az van. Talán emiatt is összeakart velem jönni egy csinos ismerős lány, valóban nagyon jó nő, viszont buta. Nekem nagyon fontos a párom okos lány legyen, ezért visszautasítottam.

Barátaim, ismerőseim, agyon szidtak, hülyéztek, mert hogy ilyen nő soha az életbe nem fog velem szóba állni.

Valóban összekellet volna jönni ezzel a lánnyal, mert nagyon jól néz ki?


2014. szept. 25. 18:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Jól csináltad
2014. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"És nem éreztél semmi vágyat egy csinos csaj iránt? Nem állt fel rá a bré?"


Dehogynem állt, szexuális vágy, szexuális érzelem megvolt, de nekem az kevés egy együttléthez. Nekem lelki érzelem is kell

2014. szept. 25. 18:51
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Mindez szerintem csak azt bizonyítja, hogy nem csak hagyományos, de érzelmi intelligenciából is jutott neked rendesen. Hidd el, ilyen hozzáállással és jellemmel olyan nőt találsz majd, hogy hú, és még a többiek fognak bocsánatot kérni tőled. Legalábbis szerintem.
2014. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen pasi a világon nincs :) Szinte mindent megadnék egy ilyen pasiért, hidd el egy igazi csoda vagy :) Nagyon szívesen ismerkednék veled :) (egy csinos okos nő) 25L
2014. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
Jó lelkű srác vagy (ennyi alapján), de ne hagyd magad majd a sok parasztnak, h eltapossak az életben.
2014. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%

Egyet értek veled kérdező. Bár én nem vagyok "alacsony és kövér" de nekem se kellene egy szupermodell ha buta lenne!

Ja és nyugodtan pontozattok le nem érdekel!

2014. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
92%

én is a kérdezővel vagyok ! nem kell olyan lány akibe nem vagyok szerelmes nem divatból akarok magamnak párt választani hanem szerelemből!

16/f

2014. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezőnek azért nem kellett a csaj mert alacsony és kövér. Valószínűleg kicsi a kukija is. Tudta hogy csak rosszul érezné magát ha nem jön össze pedig mindent bele adott.
2014. szept. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy a 16,5 cm olyan kicsi szerintem átlagos
2014. szept. 26. 07:07
 20/21 anonim válasza:
8%
a leghülyébb akiről eddig hallottam. Még ilyet...
2015. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!