Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik ilyen lány?

Létezik ilyen lány?

Figyelt kérdés

Röviden: Egy csaj kb semennyi közös kommunikációval komolyan gondolva írja, hogy tetszek neki.


Hosszan: Egyik lány ismerősöm rám ír és hosszas beszélgetés közben mondja hogy bejövök neki. aztán már egyre konkrétabban írta, igazából fokozta az előbbit. Nem vagyok adonisz testű, sem bunkó, rózsaszínpólós "férfi" csak sima átlagos pocakos pasi. Ő nagyon szép, és jófej, de csak pár szót beszéltünk egymással. Tényleg előtte nem beszéltünk többet 2 percnél. Én eléggé félénk vagyok ilyen téren, lévén hogy nem volt még barátnőm. És emiatt nem is hallottam ilyenről, hogy csak így hipphopp komolyan gondolva mondjon ilyet valaki..


Ha lehet normális válaszokat kérnék, nem olyat hogy úr isten nem volt még barátnőm meg ilyesmi. Mondjuk ha valaki vicces baromságot ír azt elnézem. D legalább 2 komoly válasz legyen valakitől. Lányok előnyben, ők jobban tudják, hogy van e ilyen :D 17/f


Ha ezt ő is látná, akkor igen, még mindig nem tudom elhinni xDD



2014. szept. 23. 03:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető ,hogy bír;várd ki mi lesz a dologból:)

Írni sok mindent lehet a neten..

2014. szept. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Elég egyedi eset, de már semmin sem lepődök meg a nőkkel kapcsolatban. (22 éves nő vagyok.) Először is, szögezzük le, nem ciki, hogy még nem voltál kapcsolatban. Azonban a tapasztalatlanságodból adódó félénkséged lehet magyarázat a lány hebrencs viselkedésére. Ha azt vesszük alapul, hogy valóban tetszel neki, és nem valami szánalmas gyermeteg tréfa áldozata vagy, akkor állhat az a háttérben, hogy várta, hogy kezdeményezz, de ez nem történt meg. Talán korábban is tetszettél neki, de úgy döntött, miután nem történt irányodból lépés, hát kezdeményezett ő. Ha Ő is tetszik neked, és megbizonyosodtál róla, hogy nem a bolondját járatja veled, akkor minél hamarabb add a tudtára a szimpátiát, mert egy nőnek elég megalázó hosszú távon, ha mindenben kezdeményeznie kell. Nem kell félned, eszedbe se jusson, hogy ha majd megpróbálsz közeledni, kinevet, mert esetleg elrontasz valamit. Koncentrálj arra, hogy kedves, határozott legyél. Bókolj sokat, az még mindig nem ment ki a divatból, még ha úgy is tűnik. Amikor én voltam 17, akkor is előnyt élveztek azok az "izomagyak" a csajoknál, akik rózsaszínben flangáltak, de őszintén nem tudom, mit láttak bennük. Így ismeretlenül is hadd gratuláljak ahhoz, hogy Téged nem tudott bedarálni a bunkó társadalom. Miután értékesebb lehetsz, mint a legtöbben a korosztályodból, semmi okod nincs félni. Bizonyára van elképzelésed, mire vágysz, és ismered magadat annyira, hogy tudd, mit vagy képes kihozni magadból. Azt szorozd meg tízzel, aztán kedvesen keresd fel a lányt, aki simán gondolhatta komolyan amit írt. :) Remélem, tudtam segíteni.
2014. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi meglepő. A pasik is szívesen bújnának ágyba Kelemen Annácska típusú nőcskékkel, de komoly kapcsolatra nem ilyet választanának. Így van ez a csajoknál is. Ha olyan pasit keres, aki igazán meg tudja becsülni, nem az adonisz testű, bunkó, rózsaszínpólós "férfi"-t fogja választani.
2014. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamar férjhez akar menni, és úgy gondolja, te jó alany leszel ehhez.
2014. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, csak nekem van egy érzésem, hogy szórakozik velem... Amúgy igen, lehetséges, majdnem így szerettem bele én is a kiszemeltembe, csak ő szarik lépni... Ha utalásokat tesz, vagy megmondta kerek perec, hogy tetszel neki, lehet hogy ő úgy gondolja, megtette az első lépést, s most arra vár h te gyere. Ha biztos vagy benne, hogy igaz az amit mond, nyiss felé. Legalábbis én ezt várnám az enyémtől, aki ugye tisztában van ezzel, csak nem tesz semmit, és megmondhatója vagyok, hogy nagyon szar érzés :) szóval szerintem nyiss felé ha neked is tetszik a csaj :) 16/L
2014. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is tetszik egy srác ugy h még nem is beszéltünk:) Valszeg majd én is elmondom neki:)

nyugi örülj h tetszel neki

16L

2014. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!