Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez jó ötlet (lent)?

Szerintetek ez jó ötlet (lent)?

Figyelt kérdés

18 éves, gimnazista fiú vagyok és van a suliban egy 16 éves lány, akivel szívesen megismerkednék. Nagyon gyönyörű, ízlésesen öltözködik: vonzóan ugyanakkor nem kellemetlenül kihívóan. Intelligens embernek tartom magam, tehát nem a külső alapján ítélem meg az embereket, de mégiscsak egy jó első benyomás. Csak látásból ismerem, eddig még sosem beszéltem vele. Jó ötlet lenne odamenni hozzá, bemutatkozni és azt mondani, hogy szeretném megismerni, valamint lenne-e kedve valamikor suli után találkozni? Azért kérdezem, hogy ez nem tűnik-e túl "nyomulósnak" első megszólításra, mert semmi ilyesmi szándékom nincsen. Ha szerintetek mégis, akkor mit javasolnátok, hogy lenne jobb?

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2014. szept. 20. 20:57
 1/6 anonim válasza:
71%
szerintem ne azzal kezd, hogy szívesen megismerkednél vele..:) elsőnek mondjuk csak ha esetleg összetalálkozik a tekintetetek akkor mosolyogj..aztán oda mehetsz hozzá..de akkor is inkább csak kérdezősködj, hogy hogyan hívják..honnan jött milyen osztályba jár..stb..ismerkedj vele..:) 16/L
2014. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 viktorvarga ***** válasza:
54%

hát ha valami vizilabdázóvagy vagy focista és jólnézelki akkor ezis jó terv,igazábol akkor mindeggy..

ha nem akkor ez gyenge lessz.

2014. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elmegy, legalább gyorsan a kinyögöd a lényeget. :D

Azért azt gondold végig, hogy nyilván nagyon zavarba fog jönni, ezen valahogy könnyíts. Pl. nem árt ha előtte szemezel vele, rámosolyogsz, érted, valahogy felkészíted rá, hogy mi következik.

2014. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha gyakran találkoztok akkor mosolyogj rá, intézd úgy, hogy gyakran a közelébe kerülj, köszönj neki, figyeld, hogy reagál. Aztán valami indokkal szólítsd meg, ha már beszélgetettek egy kicsit akkor úgyis észreveszed, ha tetszel neki, és akkor már sima ügyed van. Ha ez megvan kérj tőle randit! Sok sikert!
2014. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors (és egyből 4 db) választ, egész meglepődtem ezen a válaszolási sebességen! Akkor ezek alapján kitalálom, hogy legyen. Egyébként nevét, osztályát tudom. Azt, hogy csak látásból ismerem, úgy értettem, hogy még nem beszéltem vele.
2014. szept. 20. 21:22
 6/6 A kérdező kommentje:

...akkor úgyis észreveszed, ha tetszel neki

Hát igen... ez a rész mardt el :(

2014. okt. 4. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!