Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy van egy lány akivel reggel egy buszon szoktam utazni és nagyon tetszik. Eddig nem volt alkalmam megszólíttani, mert mindig már beszélgetett valakivel. Mint ma reggel is. Délután az egyik lány barátomat láttam azzal a lánnyal akivel az a lány beszélt reggel aki nekem tetszik. Arra gondoltam, hogy a lány barátomat megkérdezem hogy az ő barátjának mi a neve és megkérdezem tőle, hogy mi annak a lánynak a neve akivel reggel beszélt és ráírok facebookon. Mit gondoltok? Jó ötlet vagy inkább haggyam? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm. 14/f vagyok.


Ha van jobb ötletetek légyszi írjátok le!


2014. szept. 19. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem ájulnék el, ha egy idegen rámírna Facebookon.

Inkább menj oda hozzájuk és próbálj meg bekapcsolódni.

2014. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De látásból valamennyire biztos ismer.
2014. szept. 19. 21:45
 3/4 anonim válasza:
Épp ezért. Miért kell mindenkinek arra a trágya facebookra hagyatkoznia?
2014. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá. Ha egy barátod épp vele beszélget akkor még egyszerűbb a dolgod csak csatlakozz hozzájuk. Az egyik fiúbarátom is így jött össze több mint 2 éve a barátnőjével.
2014. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!