Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez jó ötlet? Nem tudom mit...

Ez jó ötlet? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek,és szerintem õ is engem.Csak átment másik suliba és így nem is találkozunk...nyáron anya bement beiratni engem abba a suliba ahova a lány jár,de azt mondták nincs hely.anya ott dolgozik a suli mellet és sok tanárral össze szokott futni,esetleg ha beszélne velük akkor bejuthatnák a suliba? Mert a mostani sulimat utálom és nagyon fáj,hogy nem láthatom életem szerelmét.

2014. szept. 11. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a tanárokat ismeri az nem jelent semmit.
2014. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rj neki v hívd fel és találkozzatok sulin kívűl ha ő is akrja
2014. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ha magyon szeretitek egymast akkor mind1 hogy egy suliba jartok e vagy nem mert ha meg oszt.tarsad lenne es kesobb lenne vmi akkor 90% hogy raunna es ezt sajat tapasztalatombol mondom!!Kell hogy erezd a hianyat neha mert akkor megerosodik a szerelem!!Barhogy dontesz sok sikert kivanok;)
2014. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem jobb ha nem ugyanabba a suliba jartok mert kicicizhetnek nagy valoszinuseggel hogy ,, az uj fiu maris becsajozott" meg ijenek, ezt tapasztalatbol mondom. Elozo valaszolonak igaza van kell egy kis vagyodas a masik irant es ez erositi meg a kapcsolatot :) es suli utan talalka a titkos helyeteken eleg romantikus sztem ;) remelem tudtam segiteni
2014. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!