Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan adjam oda neki? Jó...

Hogyan adjam oda neki? Jó ötlet ez?

Figyelt kérdés
Hét napja megismertem három lányt, (az új suliban, most vagyok 1/9) abból az egyik nagyon tetszik. Ritkán válnak el egymástól. Ezért sem lenne könnyű jelezni a lány felé hogy nagyon kedvelem. Vinnék virágot és odaadnám neki. De mindenki előtt, nagyon nem is tudom, nyálas lenne. Félek hogy lecsúszok róla. Mit csináljak? Vigyek virágot neki? Vagy csak mondjam meg neki hogy kedvelem? De egyik sem biztos hogy menne mindenki előtt. Segítség!

2014. szept. 2. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még ne adj neki virágot, inkábbpróbálj vele minnél többet beszélni és éreztetni vele, hogy kedveled.
2014. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
túl hamari a virág.. ismerd meg először, menj oda hozzá, és beszélgess vele..
2014. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem probald eloszor felre hivni ot.

Akar ugyis hogy elotte mondjuj facebook-on megbeszeled vele.

Mondjuk en nem vinnek neki viragot.

Igaz kedves meg minden de en kihagyom.

De inkabb rad bizom.


Sok sikert! :)

2014. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak, olyan furcsa nem valami beszédes. Lehet a barátnői miatt sem beszél, mert ők beszélnek szinte mindig.
2014. szept. 2. 19:51
 5/11 Evergrey ***** válasza:
A virág korai még szerintem. Inkább hívd félre kicsit, aztán beszél meg vele egy találkát, ahol csak ketten vagytok, és nyugodtabban tudtok beszélni.
2014. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na igen. Nyugodtabban beszélni. De kb. 1 órát töltöttem a társaságukban, ő nem nagyon beszélt. De én izgulnék nagyon mit kéne hogy tegyek?
2014. szept. 2. 19:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Elotted talan majd kocsit jobban megnyilik. :) Ha te us tetszel neki akkor meg foleg. :)
2014. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na, én néztem. Nem feltűnően de néha rá-rá pillantottam és, ő is nézett. De nem tudom. Lehet észrevette hogy figyeltem és kellemetlen volt neki? Nem tudom. Volt már barátnőm. De ő az osztálytársam volt 8 évig.
2014. szept. 2. 19:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez nem túl sablonos? Végülis már mindegy mert elküldtem neki. :O "Szia! Szeretnék veled beszélgetni ha lehetséges. Nagyon megszeretnélek ismerni, és a neveden kívül semmit nem tudok rólad. Remélem nem gond"
2014. szept. 2. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez aranyos, amit írni akarsz neki. Én leírnám még, hogy jelezze vissza, ha ő is örülne egy találkának.

Virágot egy vadidegen lánynak azért ne vigyél.:)

2014. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!